Стартує реєстрація на онлайн-вікторину з питаннями на інженерно-технічну тематику серед вчителів-керівників гуртків технічної творчості або вчителів, які бажають ініціювати подібний гурток, та їхніх учнів!

17 квітня 2021 року (субота) відбудеться Кубок IT-SCOUTS «Що? Де? Коли?»-2021 – розважально-розвиваюча онлайн-вікторина з питаннями на інженерно-технічну тематику.

Мета: підвищення рівня зацікавленості точними, фундаментальними, технічними, природничими науками учнівської молоді Вінницької області.

Формат проведення: онлайн за допомогою сервісу Open Quiz https://www.open-quiz.com/ , з трансляцією Youtube та за допомогою сервісу Google Meet (або ZOOM).

Тривалість: з 11.00 до 13.00.

Учасники: команди до 6 осіб – лідер - вчитель-керівник гуртка технічної творчості або вчитель, який бажає ініціювати подібний гурток, та діти середнього і старшого шкільного віку (9-17 років) з Вінниці та Вінницької області.

Переможці нагороджуватимуться цінними призами, усі учасники отримають відповідні сертифікати.

Для участі необхідно зареєструвати команду http://bit.ly/3cRw5FE  до 13 квітня 20121 р.

Подія Facebook: https://fb.me/e/1aABYaVag

Організатори: ГО Технічний скаутський IT-SCOUTS (за підтримки ВНТУ), Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА в рамках реалізації Обласної цільової соціальної програми підтримки молодіжного технічного скаутського руху ІT-SCOUTS.

Можливості для навчальних закладів, вчителів, керівників гуртків, школярів:
• підвищення рівня зацікавленості та обізнаності в точних, фундаментальних, технічних, природничих науках,
• підсилення базової інженерно-технічної освіти у навчальних закладах області,
• отримання методичних матеріалів, обладнання та досвіду для проведення гуртків за інженерно-технічною тематикою у навчальних закладах територіальних громад Вінницької області.

Кубок IT-SCOUTS «Що? Де? Коли?»-2021

Кубок IT-SCOUTS «Що? Де? Коли?»-2021 розпочнеться онлайн на YOUTUBE-каналі IT-SCOUTS. Напередодні на електронну пошту лідерів команд надійдуть посилання на сторінку команди на порталі OPEN QUIZ та посилання для підключення до зустрічі Google Meet (або ZOOM).

Під час вікторини ставитимуться питання за наступним напрямами:
1) робототехніка та ази схемотехніки;
2) веб-програмування;
3) програмування на Python;
4) 3D-моделювання;
5) квадробудування (дрони та безпілотники)
та інші.

Алгоритм проведення. Ведучий вікторини по черзі озвучує кожне питання, команди протягом 60 секунд міркують над відповіддю і за 10 секунд – вказують її у спеціальному полі. Результат підраховується автоматично. На сторінці youtube-трансляції учасники та гості вікторини бачитимуть поточні результати команд, а у чаті трансляції зможуть спілкуватись і обмінюватись враженнями про захід.
Відбудеться 2 тури по 12 запитань у кожному. У перерві, яка триватиме з 12.00 до 12.15, учасники матимуть можливість відпочити та дізнатись про діяльність IT-SCOUTS протягом останніх 4-ьох років.
Після підведення підсумків у прямому ефірі організатори оголосять команди-переможниці, які зайняли 1, 2 та 3 місце. Також учасники Кубку ІT-SCOUTS «Що? Де? Коли?»-2021 – і школярі, і вчителі – отримають сертифікати про участь та запрошення на заходи ГО «ІТ-SCOUTS» у 2021 році: Весняний Техноквест, Літній майстер-клас для вчителів, Осінній Хакатон Smart city, Осінній Фестиваль гуртків та регіональних осередків It-Scouts.

Запрошуємо долучитись до Кубку ІT-SCOUTS «Що? Де? Коли?»-2021 у форматі онлайн!

Кубок IT-SCOUTS «Що? Де? Коли?»-2021

Корисно для навчання та працевлаштування