Студентам  і технічних, і економічних, і екологічних напрямів важливо під час практики набути фахових компетентностей на сучасних підприємствах Вінниці, Вінницької області, України.

Виробнича практика ствудентів ВНТУ

Практика - невід’ємна складова частина освітньо-професійної програми підготовки фахівців у Вінницькому національному технічному університеті. Вона дає змогу забезпечити здобувачам вищої освіти компетентностей (знань, умінь, навичок), необхідних для подальшої професійної діяльності.

Практична підготовка студентів ВНТУ проводиться з відривом від аудиторного навчання на базах практики - підприємствах, організаціях, установах, - науково-технічне оснащення яких забезпечує вимоги до підготовки фахівців відповідного освітнього рівня, а також умови їх подальшого професійного росту та кар’єри.

Керівники підприємств Вінниці, Вінницької області, України можуть долучитись до практичної підготовки студентів!

Для цього необхідно звернутись до відповідного підрозділу університету - кафедри інтеграції навчання з виробництвом.

Інформація щодо особливостей організації практики

Терміни виробничої практики у 2021 році:

у студентів денної форми

3-го курсу з 17 травня по 18 червня 2021 року

1-го курсу зі скороч. терм. навч. (мс) з 07 червня по 18 червня 2021 року

у студентів заочної форми

3-го курсу з 03 травня по 11 червня 2021 року

1-го курсу зі скороч. терм. навч. (мс) з 31 травня по 11 червня 2021 року.

Загальні напрями спеціальностей:

• енергетика (у т.ч. електромеханіка),
  • машинобудування,
  • будівництво,
  • екологія,
  • менеджмент,
  • автоматизація,
  • радіотехніка,
  • інформаційні технології.

Докладніше про перелік спеціальностей, за якими ВНТУ готує фахівців, та зміст навчання можна проглянути за посиланням https://vntu.edu.ua/uk/information-for-enrollee/progmagbak.html

Запрошуємо підприємства долучитись до процесу, який допоможе інтегрувати студентів у реальні виробничі процеси для розвитку компетентностей професійних (hard skills) та соціальних (soft skills), необхідних для професійного успіху у сучасних швидкозмінних умовах.

Корисно для навчання та працевлаштування