Студенти, випускники, науковці, викладачі ВНТУ! Бажаєш влаштуватися на роботу або отримати новий поштовх для розвитку кар'єри? Зроби це на Ярмарку Кар'єри 2021!

Ярмарок кар'єри-2021 від студентської молодіжної спілки BEST VinnytsiaПодія: Ярмарок кар'єри-2021 від студентської молодіжної спілки BEST Vinnytsia.

Дати проведення: 18-19 травня 2021 р.

Формат: онлайн.

Зареєструватися на участь в Ярмарку Кар'єри 2021 - за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1DjH_Ltun7cIWiu17vKXzTGwWJzvaXM4taeS8hSYGNwI/viewform?edit_requested=true . Реєстрація доступна до завершення події!

Після реєстрації учасники отримають посилання для підключення на онлайн зустріч Google Meet, а також будуть додані у спеціальний чат Telegram.

Ярмарок Кар'єри ⎼ це виставка вакансій провідних компаній Вінниці та України загалом, які шукають молодих спеціалістів, котрих вони потребують у своєму робочому середовищі. BEST Vinnytsia проводить виставку з метою налагодження тісного зв'язку між студентами, компаніями та університетом. Захід надає студентам можливість працевлаштуватися, а компаніям ⎼ знайти амбіційних і талановитих молодих працівників, які готові до старанної праці та кар'єрного росту. Подія дозволяє студентам поспілкуватися з працедавцями віч-на-віч та дізнатися основні критерії для працівників, які є актуальними на сучасному ринку праці.

На події будуть презентації таких компаній, як: KNESS, Tangram, Onseo, OSKI solution, E.NEXT, Sky Soft.

У перший і другий день заходу відвідувачі зможуть спостерігати:

  • Introduction ⎼ вступ, оголошення фірм, які будуть присутні на Ярмарку Кар'єри;
  • Companies' presentation ⎼ кожна компанія розповість про напрями своєї діяльності, основні вимоги до її майбутніх спеціалістів;
  • Speed Interview ⎼ проведення швидкого інтерв'ю. Активні студенти матимуть шанс поспілкуватися з представниками компаній, які шукають потенційних працівників. Кожен охочий зможе за короткий термін зрозуміти свої помилки під час інтерв'ю та отримати фідбек від інтерв'юера;
  • Сompany Rally − квест, який відбуватиметься впродовж двох днів проведення Ярмарку Кар'єри. Студенти виконуватимуть завдання пов'язані з діяльністю компаній і отримуватимуть за це бали, а також подарунки від організаторів;
  • Workshop − відвідувачі Ярмарку Кар'єри отримають завдання, яке повинні будуть виконати за 40 хвилин і отримати за нього призи.

Розклад події

Ярмарок кар'єри-2021 від студентської молодіжної спілки BEST Vinnytsia


Використай шанс знайти роботу мрії! Більше детальної інформації шукай в наших соціальних мережах:

Instagram https://www.instagram.com/best_vinnytsia/ 

Facebook https://facebook.com/BestVinnytsia/ 

Telegram https://t.me/best_vinnytsia  

Корисно для навчання та працевлаштування