У Вінницькій міській раді розпочалось стажування студентів-третьокурсників ВНТУ.

Стажування у Вінницькій міській раді студентів ВНТУ (виробнича практика)25 студентів Вінницького національного технічного університету в рамках співпраці з Вінницькою міською радою отримали можливість пройти стажування у Департаментах та підрозділах відповідно до своїх майбутніх спеціальностей. 18 травня 2021 року вони разом з представниками кафедри ІНВ - Ковалем К.О. та Бурдейною О.В. - прибули до будівлі на Соборній, 59, де для них спершу провели загально-ознайомчу екскурсію, далі, під час короткої офіційної частини, познайомили з заступником міського голови Андрієм Очеретним та керівниками підрозділів, де відбуватиметься практика.

Згідно із відповідним офіційним листом, студенти розподілені у наступні структурні підрозділи ВМР:

• Департамент міського господарства у Відділ реформування та розвитку ЖКГ та енергетики
  • Департамент енергетики, транспорту та зв’язку
  • Департамент комунального господарства та благоустрою
  • Департамент капітального будівництва у Відділ інженерної підготовки
  • Департамент інформаційних технологій у Відділ програмного забезпечення, Відділ інформатизації, Відділ технічного забезпечення та зв’язку, КП «Вінницький інформаційний центр», КП «Вінницякартсервіс»
  • Департамент комунального майна
  • Департамент архітектурно-будівельного контролю
  • Департамент економіки і інвестицій у Відділ інвестиційних проектів управління інвестицій, КП «Вінницький муніципальний центр інновацій»
  • Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта»
  • Департамент маркетингу міста та туризму
  • Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Отримали можливість здобути практичний досвід та долучитись до різноманітних інфраструктурних проєктів, які втілюються Вінницькою міською радою, та зрозуміти, як працюють органи влади, студенти ФЕЕЕМ, ФБТЕГП, ФІТКІ, ФМІБ - енергетики, будівельники, ІТ, маркетологи та ін.

- Сподіваємось, що наша співпраця з ВНТУ стане взаємокорисною: міська рада зможе залучити активну молодь до управлінських процесів, що відбуваються в місті, та отримати свіжий погляд і нові ідеї щодо розв’язання актуальних питань, а найактивніші студенти зможуть знайти своє перше місце роботи по закінченню навчання у навчальному закладі, – розповіла Тетяна Ласкавчук, директорка департаменту кадрової політики міської ради.

Докладніше про Програму «Проходження практики студентами ВНЗ», започаткованій у Вінницькій міській раді у 2010 році за підтримки міського голови Сергія Моргунова, можна ознайомитись у матеріалі на сайті ВМР

Стажування у Вінницькій міській раді студентів ВНТУ (виробнича практика)

Корисно для навчання та працевлаштування