Українських науковців, викладачів та аспірантів запрошують на наукове стажування до Німеччини

Стажування у НімеччиніТриває ресєтрація на стажування науковців та викладачів у провідному вузі Німеччини Otto von Guericke University Magdeburg.

Тема стажування: «Організація навчального процесу, інноваційні методи та підходи в навчанні: досвід Otto von Guericke University Magdeburg» .

Місце стажування: унівеситет Otto von Guericke University Magdeburg, сайт http://www.uni-magdeburg.de/

Термін: 30 квітня – 10 травня 2017 р.

Учасникам видається свідоцтво, що підтверджує заверешення програми стажування, тривалістю 108 годин. Свідоцтвоповністю на німецькій мові з печаткою Zentrum f?r wissenschaftliche Weiterbildungуніверситету. Бажаючим надсилається примірник для ознайомлення.

Програма стажування включає період навчання в аудиторіях. Заняття вестимуть професори університету англійською мовою.

Загальна вартість: гривневий еквівалент 595 євро.
У вартість входять:
- гривневий еквівалент 495 євро - послуги туроператора за трансфер, готельне обслуговування (три-чотири зірки, сніданок);
- гривневий еквівалент 100 євро - на рахунок університету по прибуттю в Магдебург.

Реєстрація на стажування: надіслати реєстраційний лист на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , до листа додати заповнену заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту. Обов'язкова тема і зміст листа - див. файл.

Більше інформації про оформлення документів, реєстраційний лист та бланк форми заявки - див. файл.

Останній термін подання заявки: 02 березня 2017 р.

Більше про організацію та зміст стажування: Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА ТРАНСФЕРУ
Львів-Дрезден-Лейпциг-Магдебург-Потсдам-Берлін-Львів

1-й день. 30.04.2017 Неділя. Виїзд зі Львовао15.00. Нічний переїзд в Дрезден.
2-й день. 01.05.2017 Понеділок. Прибуття вранці в Дрезден. Позааудиторна робота. Поселення в транзитному готелі на шляху до Лейпцига. Ночівля.
3-й день. 02.05.2017 Вівторок. Сніданок. Переїзд у Лейпциг. Позааудиторна робота. Переїзд в Магдебург. Поселення. Ночівля.
4-й день. 03.05.2017 Середа. Сніданок. Прибуття в університет. Стажування (аудиторна робота). Ночівля.
5-й день. 04.05.2017 Четвер. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Культурна програма. Ночівля.
6-й день. 05.05.2017 П’ятниця. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Ночівля.
7-й день. 06.05.2017 Субота.  Сніданок. Позааудиторна робота. У вільний час факультатив в Ганновер. Ночівля.
8-й день. 07.05.2017 Неділя. Сніданок. Позааудиторна робота. У вільний час факультатив в Веймар-Ерфурт. Ночівля.
9-й день. 08.05.2017 Понеділок. Сніданок. Виселення. Стажування. Переїзд в Потсдам. Позааудиторна робота. Переїзд в Берлін. Поселення в готель. Ночівля.
10-й день. 09.05.2017 Вівторок. Сніданок. Позааудиторна робота. Вільний час у Берліні. Нічний переїзд у Львів.
11-й день. 10.05.2017 Середа. Прибуття у Львів до 15.00.
8 ночей у готелі, 2 нічні переїзди.