Українських науковців запрошують долучитись до спільних україно-польських досліджень

конкурс українсько-польських науково-дослідних проектів, 2018-2019, УкраїнаТриває конкурс спільних україно-польських науково-дослідних проектів, які мають бути втілені у життя протягом 2018-2019 рр.

Тривалість конкурсу: з 23 січня по 24 квітня 2017 року.

Хто може приймати участь?

Участиками можуть бути лабораторії, науково-дослідні групи, науково-дослідні установи та підприємства України та Польщі. Вітається участь у проектах молодих вчених і викладачів.

Пріоритетні напрями розвитку науки і техніки для участі в конкурсі:
1) Комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовано, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);
2) Енергетичний менеджмент та енергоефективність;
3) Екологія та управління навколишнім середовищем;
4) Науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найрозповсюдженішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;
5) Нові речовини та матеріали;
6) Соціальні та гуманітарні науки;
7) Оборонні технології.

Які критерії відбору проектів?
Основні критерії: наукова відповідність, цінність проекту, взаємодоповнюваність дослідницьких груп, перспективність співпраці.

Більше інформації про конкурс: див посилання.

Форма заявки: див посилання.