СІГНЕТ АГРОХОЛДИНГ (ТОВ "Сігнет-Центр") - працевлаштування, проходження практики (Житомирська область)

СІГНЕТ АГРОХОЛДИНГ, сільськогосподарських, ВНТУ, кар'єруСІГНЕТ АГРОХОЛДИНГ - група сільськогосподарських компаній з іноземним капіталом, що розвиває свою діяльність із застосуванням новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур. Компанія пропонує студентам ВНТУ починати кар'єру у ТОВ "Сігнет-Центр" (Житомирська область).

СІГНЕТ запрошує студентів для проходження практики на підприємствах ТОВ "Сігнет-Центр".

Для студентів випускних курсів відкриті програми оплачуваного стажування з можливістю подальшого працевлаштування за окремими спеціальностями.

На час проходження практики або стажування компанія здійснює забезпечення житлом та харчуванням.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел. 095-281-05-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Група компаній СІГНЕТ розпочала свою діяльність у 2011р. Вона обробляє понад 24 200 га в центральній частині України: Житомирській та Вінницькій областях. Серед активів компанії є сучасний елеватор силосного типу потужністю 60 тис.т. одноразового зберігання та цукровий завод із денною переробкою цукрового буряка 2500т. Також одним із напрямків роботи компанії є тваринництво молочного напрямку продуктивності. Поголів’я ВРХ – 1300гол.

Більш детальна інформація на нашому сайті www.cygnet.ua