Вакансія - дистанційна робота в онлайн проектах - робота для студентів

дистанційну роботу студенти, ІТ-спеціальностей, ВНТУ, SMM, ІнІНВ, кафедра ІНВЗапрошуються на дистанційну роботу студенти ІТ-спеціальностей - факультетів ІТКІ, ФКСУ ВНТУ, а також усі, хто має знання і навички в сфері SMM.

У міжнародний проект, що перебуває під керуванням швейцарської компанії ILAG у співробітництві з агентством інтернет маркетингу Netpeak, потрібні співробітники для роботи в команді по маркетингу в соцмедиа. Головним завданням команди є підтримка проекту в соціальних мережах, на форумах, блогах і інших тематичних онлайн ресурсах.

ВАКАНСІЯ - менеджер онлайн репутації (SMM-менеджер)

дистанційну роботу студенти, ІТ-спеціальностей, ВНТУ, SMM, ІнІНВ, кафедра ІНВВИМОГИ

Для успішної роботи на даній позиції потрібно:
1. Уміння логічно, аргументоване й правильно викладати свої думки в писемній формі.
2. Розуміння базових принципів роботи соціальних мереж і форумів.
3. Здатність швидко навчатися.

ОБОВ'ЯЗКИ

1. Аналіз актуальних подій і новин.
2. Формування позитивного іміджу компанії в соціальних мережах, а також на інших тематичних ресурсах (написання позитивних відгуків, нівелювання негативу).
3. Ведення й розвиток аккаунтів Facebook, Twitter та інших соціальних мереж (збільшення числа передплатників, постинг, репостинг, шейринг).

УМОВИ

1. Дистанційна робота.
2. Ставка + бонус за досягнення цілей.

МОЖЛИВОСТІ Й ПЕРСПЕКТИВИ

1. Можливість набути або розширити свої знання в сфері інтернет маркетингу, довідатися те, чому не вчать у вузах.
2. Можливість одержати знання про те, як народжуються інновації в Силіконовій Доліні, як компанії виходять на біржу, хто і як на цьому заробляє.
3. Залежно від успіхів, працівнику може бути запропонована постійна робота в компанії. Найбільш доступні позиції для росту - Керівник соцмедіа групи, Менеджер проекту.
4. Якщо є бажання навчатися й докладаються відповідні зусилля, працівник стане кваліфікованим інтернет маркетологом і менеджером соцмедіа.

Для того, щоб подати заявку на вакансію необхідно заповнити анкету й виконати тестове завдання. У випадку успішного проходження цього етапу буде призначена співбесіда.

Анкета для подання заявки на вакансію - див. посилання.