Літні школи у Ризі (Латвія) для студентів України

Рига, Латвія, літніх шкіл, 2017, навчання за кордономРизький технічний університет (РТУ, Латвія) оголошує про початок реєстрації до майбутніх літніх шкіл різного тематичного спрямування. Заняття триватимуть в серпні 2017.

1)  Літня школа «Нелінійна життя»:

Літня школа «Нелінійна життя»  буде проходити з 20 серпня по 31 серпня 2017 року у Ризі і в Латгалії.

До школи запрошують студентів з математики, медичної фізики, механіки, медичної техніки, спеціалісти систем нелінійних об'єктів.

Студенти будуть відвідувати лекції на теми: динаміка нелінійних систем, медична техніка і фізика.

Семінари будуть охоплювати теми: підготовка наукових публікацій, комп'ютерне моделювання нелінійних динамічних систем. Також будуть організовані науково-дослідні об'єкти РТУ.

Вартість участі: 700 євро.

Останній термін подачі заявки: 5 травня 2017.

Форму заявки можна завантажити за адресою

2)   Літня школа «Woodcraft і мистецтво»:

Студенти з усього світу , які цікавляться дерев'яними конструкціями, можуть взяти участь в літній школі «Woodcraft і мистецтво» в Ризі і Лигатне (Латвія).

Тривалість літньої школи: з 14 -25 серпня 2017 року.

Літня школа пропонує програму, що складається з лекцій, семінарів і дискусій, відвідувань сайту компанії, відвідання сільської місцевості, екскурсії з гідом. Програма буде проводитися місцевою командою - дизайнерами, художниками, технологами, інженерами проектів та запрошеними експертами. Відбуватимуться лекції з різних аспектів виробництва з деревини та дизайну. На додаток до програми лекції, передбачено практичні заняття для отримання навичок роботи на деревообробних верстатах та ручним деревообробним інструментом.

Вартість участі: 700 євро.

Останній термін подачі заявки: 5 травня 2017.

Форму заявки можна завантажити за адресою

Додаткова інформація: див. посилання www.summerschool.rtu.lv!

Департамент міжнародних зв'язків Міжнародний блок мобільності
Kalku Вулиця 1-302, Рига, LV-1658 +371 67089067, +371 25739079 www.rtu.lv
facebook.com/internationalrelationsrtu