Робота і практика для інженерів-конструкторів та інженерів-механіків на підприємстві Вінниці

Робота у Вінниці, ВНТУ, ІнІНВ, кафедра ІНВПАТ «Маяк» оголошує про відкриття 10 (десяти) вакансій для студентів старших курсів ВНТУ. Також передбачена можливість проходження практики.

Працевлаштування

ПАТ «Маяк» запрошує до співпраці з метою працевлаштування студентів наступних спеціальностей:
1.     Інженер-конструктор (механік) - 6 вакансій.
Основні функціональні обов’язки:
-         розробка та впровадження в серійне виробництво нових виробів;
-         проектування та розробка пресформ та штампів, ливарних форм, пристосувань, шаблонів та інструменту.
Робота у відділах: спеціальне конструкторсько-технологічне бюро, бюро автоматизації та механізації, інструментальний комплекс-124.
2.     Інженер-технолог - 2 вакансії.
Основні функціональні обов’язки:
-         написання та супровід технологічних процесів на штампування, зварювання та металообробку, пресування пластмас, гальванопокриття та фарбування, а також складання виробів.
Робота у відділах: спеціальне конструкторсько-технологічне бюро, відділ головного технолога, цех гальвано-фарбувального покриття.
3.     Менеджер з продажу - 2 вакансії.

Умови роботи:
-   зручний робочий графік;
-   дружній професійний колектив;
-   можливість закріпити та поповнити отримані знання на одному із провідних вітчизняних виробничих підприємств;
-   офіційне працевлаштування;
-   гуртожиток для іногородніх;
-   конкурентну заробітну плату.

Практика

Запрошуються студенти спеціальностей "інженер-конструктор" та "інженер-технолог" для проходження практики на підприємстві ПАТ "Маяк".

Охочим працевлаштуватись та пройти практику необхідно звертатись у відділ кадрів ПАТ «Маяк».
Адреса: Хмельницьке шосе, 145, м. Вінниця

Робота у Вінниці, ВНТУ, ІнІНВ, кафедра ІНВ