Тест "Чи активна Ви людина?" (з ключем)

Тест "Чи активна Ви людина?" (тема "Активна життєва позиція та позитивна життєва установка") дає можливість оцінити рівень життєвої активності особистості та визначити, чи діє вона відповідно до власного потенціалу.

2 курс Тема "Аквтина життєва позиція"На подані нижче запитання необхідно давати відповідь "Так"/"Ні" або обрати з кількох варіантів найближчий. Згідно відповідей необхідно порахувати бали відповідно до таблиці-ключа.

1. Чи переконані Ви в позитивному значенні школи життя для розвитку людини й для досягнення певного положення у суспільстві?
Так. Ні.

2. Чи добре Ви себе почуваєте в атмосфері боротьби та змагання?
Так. Ні.

3. Яку з функцій сучасних політичних лідерів Ви вважаєте найбільш важливою:
а) реалізація практичних завдань;
б) діяльність, спрямована на захист людської гідності й прав громадян.

4. Діяльність людини повинна бути регламентована:
а) релігійними догматами;
б) ідеями прекрасного;
в) матеріальними міркуваннями;
г) загальним добробутом.

5. Собі в друзі Ви б обрали:
а) людину завзяту, працьовиту, наділену практичним розумом;
б) людину думаючу, мрійливу, відірвану від дійсності;
в) людину зі здібностями керівника й організатора.

6. Чи досить буває у Вас енергії, щоб перебороти труднощі, що зустрічаються на життєвому шляху?
Так. Ні.

7. Чи радієте Ви, що живете в такий активний час?
Так. Ні.

8. Чи любите Ви дивитися на вогонь?
Так. Ні.

9. Чи легко Ви переносите відмову, навіть якщо знаєте, що Ваше прохання виконати неможливо?
Так. Ні.

10. Чи любите Ви порозмовляти?
Так. Ні.

11. Чи згодні Ви за твердженням, що кожна дорога веде до мети?
Так. Ні.

12. Чи любите Ви дії, що вимагають швидкості?
Так. Ні.

Ключ до тесту "Чи активна Ви людина?"

Так Ні А Б В Г
1 5 - - - - -
2 5 - - - - -
3 - - 5 - - -
4 - - - - - 5
5 - - - 5 - -
6 5 - - - - -
7 5 - - - - -
8 5 - - - - -
9 5 - - - - -
10 5 - - - - -
11 5 - - - - -
12 5 - - - - -

Від 0 до 40 балів. Ваша енергія не є найбільш сильною вашою якістю. Ви швидко втомлюєтесь, неохоче берете на себе відповідальність. Свою думку тримаєте при собі. Занадто багато у вас байдужості й обережності у відносинах з оточуючими людьми. Ви не схильні самостійно приймати рішення. Ваша енергія, а також здатність до дій залежать від вашої уяви й не завжди обґрунтованого страху. Спробуйте відкритися!

Від 40 до 60 балів. Ви маєте веселий характер, легко спілкуєтесь з людьми. У вас є певні риси характеру керівника. Ви енергійні й діяльні. Не дуже добре переносите залежність від інших людей (наприклад, начальників). Ви схильні вважати, що все, що ви знаєте в житті, - це результат ваших власних вишукувань, тому що ви в стані ефективно працювати й ділитися своїми поглядами з оточуючими людьми. Порівняно з іншими Ви більш енергійні й швидко приймаєте рішення, умієте брати на себе відповідальність. Ваше оточення доброзичливо до Вас ставиться через Вашу динамічність і надзвичайну активність.

Джерело: http://azps.ru/tests/stest/aktivnost.html