Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Науково-педагогічне стажування у Парижі для викладачів та аспірантів

  • Автор: Super User

Науково-педагогічне стажування до Парижу в Міжнародний університет Шиллера, Париж, ФранціяФормується група бажаючих долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Парижу в Міжнародний університет Шиллера.

Міжнародний університет Шиллера (Париж, Франція, http://paris.schiller.edu/) пропонує пройти стажування за програмою «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера».

Останній термін реєстрації: 10 лютого 2017 року.

Щоб зареєструватись, потрібно надіслати заявку (скачати зразок заявки) та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.!
Тема листа: Стажування-квітень Париж Прізвище та Ім'я учасника
Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов'язкові назви, а саме:
Заявка прізвище (учасника);
Паспорт прізвище (учасника).

Терміни стажування: 18-28 квітня 2017 р.

Усім учасникам видається сертифікат про стажування тривалістю 108 годин.

Програма стажування
Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародному університеті Шиллера.
Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду.
Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера.

Трансфер, екскурсійне та готельне обслуговування забезпечує
туристична компанія «Алголь» (м. Львів)

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА ТРАНСФЕРУ

Львів-Будапешт-Відень-Париж-Нюрнберг-Прага-Львів
1 день. 18 квітня. Вівторок. Виїзд зі Львова. Початок стажування (позааудиторна робота). Нічний переїзд в Будапешт.
2 день. 19 квітня. Середа. Прибуття в Будапешт. Стажування (позааудиторна робота). Поселення в готель. Ночівля.
3 день. 20 квітня. Четвер. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень. Стажування (позааудиторна робота). Відпочинок. Нічний переїзд до Парижу.
4 день. 21 квітня. П’ятниця. Прибуття у Париж. Поселення. Стажування (аудиторна робота). Ночівля.
5 день. 22 квітня. Субота. Сніданок. Париж. Стажування (позааудиторна робота).
Культурна програма: відвідування Національного музею Почесного легіону. Ночівля.
6 день. 23 квітня. Неділя. Сніданок. Париж. Стажування (позааудиторна робота).
Культурна програма: відвідування постійної експозиції Малого палацу (Petit Palais), огляд шедеврів французьких митців. Ночівля.
7 день. 24 квітня. Понеділок. Сніданок. Париж. Стажування (аудиторна робота). Ночівля.
8 день. 25 квітня. Вівторок. Сніданок. Париж. Стажування (аудиторна робота). Нічний переїзд до Нюрнберга.
9 день. 26 квітня. Середа. Прибуття у Нюрнберг. Позааудиторна робота. Відпочинок. Переїзд у Прагу. Поселення. Ночівля.
10 день. 27 квітня. Четвер. Сніданок. Виселення з готелю. Стажування (позааудиторна робота). Вільний час. Нічний переїзд у Львів.
11 день. 28 квітня. П’ятниця. Прибуття у Львів.
6 ночей у готелі, 4 нічні переїзди.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ТРАНСФЕРУ ТА СТАЖУВАННІ
Загальна вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 620 євро, до якої входить сплата послуг туроператора, який забезпечує трансфер та готельне обслуговування учасників стажування (гривневий еквівалент 470 євро) та ще 150 євро сплачується по прибуттю в Парижі.
Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції.
Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua).Вартість послуг складає гривневий еквівалент 470 євро, куди входить трансфер комфортабельним  автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях зі сніданками (6 ночей) у двомісних номерах.
Бронювання місця учасника групи здійснюється за умови попередньої сплати частини від вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Виняток – відмова консульства Франції видати візу. Залишок суми, еквівалент 370 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».
Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.
Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Міжнародного університету Шиллера (кампус Париж, Франція).
Учасникам стажування запрошення на стажування та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання місця в групі та укладення відповідного договору з туроператором.
Керівництво позааудиторною роботою та відповідні консультації для учасників стажування на шляху з України до Парижу та зворотно забезпечує професор Міжнародного університету Шиллера, який супроводжує групу.
Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих (за наявності вільних місць). Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, їм запрошення на стажування не надаються.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ
Для отримання візи необхідно підготувати наступні документи: паспорт громадянина України, закордонний паспорт, довідка з місця роботи із зазначенням середньої заробітної плати за останні 6 місяців, довідка з банку по залишку на рахунку (з розрахунку 50 євро на день перебування за кордоном), медична страховка для виїзду за кордон. Після отримання заявки (процедуру реєстрації - див. вище), учаснику буде надіслано перелік документів, які необхідно підготувати для подання на отримання візи.

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень консультування надається: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна