EnglishRussianUkrainian

Як відбувається робочий триместр?

На зборах перед початком робочого триместру кожен студент отримує два документи - "Направлення" та "Анкету-відгук". Маючи ці два документи на руках, студенти приступають до роботи.

В перший день робочого триместру "Направлення" потрібно віддати у відділ кадрів, або в інший підрозділ, що займається діловодством. "Направлення" - це офіційний документ-підстава для оформлення наказу про зарахування студента на період робочого триместру.

"Анкету-відгук" студент або зберігає у себе, або віддає керівникові.

Під час робочого триместру студенти працюють на обраному підприємстві, виконуючи усі завдання, доручені керівництвом.

В один з останніх днів триместру потрібно підготувати ОДИН ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОКУМЕНТ, котрий являється допуском для заліку - "Анкета-відгук". Анкету заповнює студент, ставить свій підпис, вказує дату. Відгук заповнює керівник підприємства, ставить свій підпис (обов'язково), печатку підприємства (обов'язково, печатка - якщо є), за бажанням - контактні дані (телефон. ел. адресу). Інформацію з "Анкети-відгуку" кожен студент повинен перенести у електронну гугл-форму, посилання на яку розміщено у нижній частині ст. 1 анкети.

Заліки по робочому триместру відбудуться в останній тиждень переді літніми канікулами. З розкладом можна буде ознайомитися пізніше на сайті та на дошці оголошень відповідних деканатів.

Заліки по робочому триместру у студентів ФЕЕЕМ, ІнЕБМД, ФІТКІ, ФІРЕН відбуватимуться у формі комп'ютерних тестів. Пропонуємо студентам ознайомитись з системою тестування та випробувати свої сили у пробному тестуванні за адресою http://test-ininv.vntu.edu.ua/ (або Дзеркало http://goo.gl/fww3z1 ). Перед початком пробного тестування обов'язково ознайомтесь з ІНСТРУКЦІЄЮ (або Дзеркало http://goo.gl/F5ixoZ).


Друк PDF

Back to top
poltavskiytrz.jpg
menedger.jpg
76132811.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017