Як побудувати кар’єру у великій міжнародній компанії?

Ярмарок Кар’єри BEST Career Day, 201724 березня 2017 р. у Брюсселі відбудеться Ярмарок Кар’єри BEST Career Day від BEST (Рада студентів технічних університетів Європи). Студенти та випускники технічних університетів отримають шанс розпочати кар’єру у міжнародній компанії.

BEST Career Day – це щорічний захід, метою якого є встановлення зв’язків між компаніями, університетами та студентами з різних країн Європи для залучення їх до найбільшого ярмарку вакансій, майстер-класів та презентацій компаній. У BEST Career Day щороку беруть участь близько 200 студентів з України, Росії, Греції, Італії, Іспанії, Польщі, Португалії, Сербії, Норвегії, Хорватії, Естонії, Фінляндії, Македонії, Франції, Данії, Румунії, Бельгії, Угорщини й Італії тощо.

Під час Ярмарку Кар’єри учасники мають змогу:
- отримати інформацію про можливості особистісного і кар’єрного розвитку в компаніях й університетах,
- вдосконалитись під час майстер-класів та воркшопів,
- познайомитись з культурою іншої країни та знайти нових друзів з усієї Європи.

Заявки на участь приймаються до 8 лютого 2017 р.

Більше деталей, а також зареєструватись можна на сайті: bcd.best.eu.org.

Слідкувати за новинами на сторінках в соціальних мережах: VK (https://vk.com/bestvinnytsia) та FB (https://www.facebook.com/BestVinnytsia/)

Інформація про BEST Career Day - скачати у форматі PDF.