EnglishRussianUkrainian

Як проходити робочий триместр?

На зборах перед початком робочого триместру кожен студент отримує два документи - "Направлення" та "Офіційний відзив". Маючи ці два документи на руках, студенти приступають до роботи - 20 травня 2013 р.

В перший день робочого триместру "Направлення" потрібно віддати у відділ кадрів, або в інший підрозділ, що займається діловодством. "Направлення" - це офіційний документ-підстава для оформлення наказу про зарахування студента на період робочого триместру.

"Офіційний відзив" студент або зберігає у себе, або віддає керівникові.

Під час робочого триместру студенти працюють на обраному підприємстві, виконуючи усі завдання, доручені керівництвом.

В один з останніх днів триместру (18-21 червня 2013), потрібно підготувати ТРИ ОБОВ'ЯЗКОВИХ ДОКУМЕНТИ, котрі являються допуском для заліку:

- "Витяг з наказу" або документ, що його замінює - студент отримує у відділі кадрів підприємства; документ підтверджує, що студент дійсно пройшов робочий триместр;

- "Офіційний відзив": "Анкету оцінки" заповнює керівник, а "Коротке резюме" - студент;

- "Табель обліку" відпрацьованих 40 годин (він повинен бути на руках у студента ще до початку робочого триместру).

Залік відбудеться 24 або 25 травня 2012 року. З розкладом можна буде ознайомитися пізніше на сайті та на дошці оголошень директорату.

Заліки по робочому триместру у студентів ІнЕЕЕМ, ІнЕЕК, ІнІТКІ, ІнРТЗП відбуватимуться у формі комп'ютерних тестів. Пропонуємо студентам ознайомитись з системою тестування та випробувати свої сили у пробному тестуванні за адресою http://test-ininv.vntu.edu.ua/ . Перед початком пробного тестування обов'язково ознайомтесь з ІНСТРУКЦІЄЮ.

 

Print PDF

Back to top
novoselcev.jpg
menedger.jpg
20635895.jpg
02.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017