Робота для випускників ІТ-сфери у Вінницькій філії ПАТ "Укртелеком"

Вакансія в Укртелеком, ІТ

Студенти та випускники факультетів ІТКІ, КСА, РТЗП ВНТУ мають можливість процевлаштуватись в компанії "Укртелеком", де відкрилась вакансія для фахівців ІТ-сфери.

Вакансія ПАТ "Укртелеком", Вінниця:
посада - спеціаліст з  передпродажної підтримки, спеціаліалізація - спеціаліст телекомунікацій (інженер), системний адміністратор, ІТ-менеджер, спеціаліст технічної підтримки.

Освіта: за освітнім рівнем не нижче молодшого бакалавра, бакалавра.

Основні обов’язки:
•          Технічна підтримка продавців в частині технічних рішень.
•          Якісне технічне обслуговування бізнес-споживачів. Відпрацювання аварійних технічних заявок клієнтів, внутрішня та зовнішня взаємодія.
•          Надання консультаційної підтримки з технічних питань фахівцям відділу продажу послуг, що виникають у процесі продажу послуг (розробка можливих схем організації надання послуг, визначення необхідного абонентського обладнання тощо).
•          Участь у переговорах із бізнес-споживачами при обговоренні питань реалізації технічних проектів.
•          Підготовка технічних частин комерційних пропозицій, рішень, конфігурації (зміни конфігурації) обладнання відповідно до вимог споживача.
•          Вивчення та аналіз ринку та впровадження нових ідей для ефективного надання послуг бізнес-споживачам.
•          Участь у проведенні тестових включень бізнес-споживачів (нестандартні схеми підключення, що передбачають виконання додаткових робіт, встановлення додаткового обладнання тощо).

Основні вимоги:
•          Повна вища освіта технічного напрямку підготовки (магістр або спеціаліст);
•          Знання в телекомунікаційній сфері (PRI, BRI, TCP/IP, SIP). Знання обладнання для організації мереж зв’язку.
•          Досвід у впровадженні технічних телекомунікаційних рішень, ведення договірної роботи, бажано - у сфері телекомунікацій;
•          Досвід роботи на позиції інженера, системного адміністратора, працівника технічної підтримки;
•          Вміння працювати на персональному комп’ютері на рівні адміністратора MS Windows, впевнений користувач MS Office (Outlook, Word, Excel);
•          Здатність швидко навчатися, технічний склад розуму, комунікабельність, відповідальність;
•         Бажання вивчення та аналіз ринку, готовність до впровадження нових технічних ідей для ефективного надання послуг бізнес-споживачам.

Компанія пропонує:
1) Постійна робота, повна зайнятість.
2) Повна зайнятість, 8-ми годинний робочий день, 40 год в тиждень.
3) 31 календарний день оплачуваної відпустки.
4) Лікарняний оплачуваний, можлива медична страховка.
5) Зарплата по результатам співбесіди.

Телефон, ел. адреса, ПІБ контактної особи, до якої потрібно звертатись щодо вакансії:
Крученюк Сергій Володимирович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. моб.: (091) 114-74-04, тел.:  (0432) 67-00-17

Примітка від 14.03.17:
УВАГА: станом на 14.03.17 ВАКАНСІЯ ЗАКРИТА (згідно інформації компанії)!

Місцезнаходження компанії, підрозділу, філії:
ПАТ «Укртелеком», Відділ продажів бізнес-сегменту, група продажів та обслуговування корпоративних клієнтів.
м. Вінниця, вул. Соборна, 8.

Укртелеком, вакансія, ІТПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Укртелеком»
Сфера діяльності: телекомунікаційні послуги в усіх регіонах країни, а саме:
    міжнародний, міжміський та місцевий телефонний зв'язок;
    послуги передавання даних і побудови віртуальних приватних мереж;
    Інтернет-послуги, у т. ч. послугу «Інтернет від Укртелеком» -  швидкісний доступ до мережі Інтернет для абонентів мережі фіксованого телефонного зв'язку;
    постійне IP-з'єднання по виділеній лінії; апаратний і віртуальний хостінг;
    надання в користування виділених некомутованих каналів зв'язку;
    ISDN;
    відеоконференц-зв'язок;
    проводове мовлення;
    телеграфний зв'язок;
    мобільний зв'язок за технологією UMTS/WCDMA (оператор «ТриМоб»).

Більше інформації про компанію: див. сайт http://www.ukrtelecom.ua/

На сайті один гість та відсутні користувачі