Фахівців 5-ти спеціальностей ВНТУ працевлаштує ПАТ "Миронівський хлібопродукт"

Вакансія за технічною спеціальністю ПАТ "Миронівський хлібопродукт", Вінниця, ВНТУВ межах проекту "Почни кар'єру в МХП" компанія ПАТ "Мироніський хлібопродукт" запрошує студентів ВНТУ на практику та постійну роботу.

Компанія організовує проходження виробничої практики, а кращим - пропонує працевлаштування, за спеціальностями:
1) "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології";
2) "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка";
3) "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка";

4) "Галузве машинобудування";
5) "Прикладна мехінка".

Перебування на реальному виробництві під час навчання допоможе майбутнім фахівцям
- покращити якість практичних знань;
- підвищити ступінь професійної підготовки.

Бажаючим звертатись до представника ВНТУ:
Юрій Володимирович Булига,
тел. +38 0432 598 153, каб. 102 ГУК (Вінниця, Хм. шосе 95, ВНТУ),

Концепція проекту "Почни кар'єру в МХП"
При формуванні штату працівників компанія в першу чергу робить ставку на молодих спеціалістів. В рамках проекту вона співпрацює з понад 24 профільними Вищими навчальними закладами країни.
Студентам, починаючи з третього курсу, пропонують унікальні можливості:
- відвідати виробничі потужності холдингу з екскурсією;
- пройти практику на найсучаснішому обладнанні під керівництвом кращих спеціалістів галузі;
- пройти стажування;
- працевлаштуватись за спеціальністю.

В межах проекту "Почни кар'єру в МХП" у ВНТУ відбудеться
презентація компанії ПАТ "Мироніський хлібопродукт" в січні-лютому 2017 року.
Точну дату та місце проведення буде оголошено пізніше. Слідкуйте за новинами Інституту ІНВ!

Завдяки проекту "Почни кар'єру з МХП" щороку на підприємства компанії працевлаштовуються та проходять практику понад 200 цілеспрямованих та талановитих студентів.

ПАТ Миронівський хлібопродукт, вакансії, робота, практика

Компанія ПАТ "Миронівський хлібопродукт" — провідний агропромисловий холдинг, лідер ринку у сегменті рослинництва та птахівництва в Україні, чиє бренд-портфоліо  включає ТМ "Наша Ряба", ТМ "Легко", ТМ "Бащинський" та ряд інших. Компанія експортує свою продукцію до 75 країн світу. Модель бізнесу включає такі напрямки, як рослинництво, виробництво комбікормів, виробництво м'яса курчат-бройлерів та м'ясопереробка, дозволяє нам максимально сприяти розвитку співробітників, їх талантів, здібностей, стрімко рухатись уперед та робити значний внесок у розвиток України.

Детальніше про МХП - за посиланням http://www.mhp.com.ua/uk/about/structure