Вакансія мережевого адміністратора у Вінницькому управлінні статистики

Вакансія адміністрування комп’ютерних мереж, ВінницяГоловне управління статистики у Вінницькій області запрошує прийняти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади головного спеціаліста управління інформаційних технологій з освітою в галузі знань інформаційні технології.

Термін прийняття документів - 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Нацдержслужби України, до 21 листопада 2016 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу:
28 листопада 2016 року о 15.00 год. за адресою:  м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 15, к. 202.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:
Крук Наталія Володимирівна, тел. (+ 38 0432) 52 57 76.

УМОВИ

Загальні умови
Посадові обов’язки
1) Забезпечення виконання Комплексної програми ГУС у Вінницькій області;
2) Забезпечення, у межах своїх повноважень, функціонування корпоративної мережі    органів держав-ної статистики у Вінницькій області;
3) Забезпечення встановлення та функціонування  ліцензійних комп’ютерних програм на комп’ютерах та серверах корпоративної мережі ГУС у Вінницькій області на обласному та районному рівнях, формування паспортів комп’ютерів;
4) Забезпечення обміну інформацією між ГУС у Вінницькій області, Держстатом, територіальними  підрозділами статистики в областях, відділами статистики у районах, респондентами та користувачами статистичної інформації в електронному вигляді з використанням електронної пошти корпоративної мережі органів державної статистики та мережі Інтернет згідно норм чинного законодавства;
5) Забезпечення функціонування офіційного веб-сайту ГУС у Вінницькій області;
6) Забезпечення функціонування ліцензійного антивірусного програмного забезпечення в корпоративній мережі органів державної статистики в регіоні.

Умови оплати праці
Відповідно до ЗУ «Про державну службу» та постанови КМУ від 06.04.2016 № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році», посадовий оклад згідно із штатним розписом в розмірі 3274 грн.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання
1. Копія паспорта громадянина України.
2. Письмова заява про участь в конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
4. Копія(копії) документа(документів) про освіту.
5. Заповнена особова картка встановленого зразка
6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Загальні вимоги
Освіта: за освітнім рівнем не нижче молодшого бакалавра, бакалавра.
Досвід роботи: -
Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою.

Спеціальні вимоги
1. Освіта.
Галузь знань: інформаційні технології
2. Знання законодавства:
1) Конституція України;
2) Закон України «Про державну службу»;
3) Закон України «Про запобігання корупції»;
4) Закон України «Про очищення влади»;
5) Закон України «Про звернення громадян».
3. Професійні знання чи технічні знання:
1) Закон України «Про державну статистику»;
2) Кодекс України про адміністративні правопорушення;
3) Закон України «Про інформацію»;
4) Закон України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»;
5) Закон України «Про захист персональних даних»;
6) Порядок використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, основні принципи побудови та функціонування інформаційних систем, функціонування та наповнення веб-сайту.
4. Знання сучасних інформаційних технологій:
1) Встановлення  операційних систем на комп’ютерах та серверах, побудова локальних мереж, створення моделей загроз для інформації;
2) Знання сучасних способів та методів застосування засобів обчислювальної техніки під час виконання функцій збору, зберігання, обробки, передачі, використання та захисту інформації;
3) Забезпечення функціонування комп’ютерного та серверного обладнання, виконання робіт з експлуатації систем захисту інформації.
5. Особистісні якості:
1) відповідальність;
2) уважність до деталей;
3) системність і самостійність в роботі;
4) орієнтація на саморозвиток.