Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Наукове стажування у Гамбургу - запрошують 4 представників від ВНТУ

  • Автор: Super User

Наукове стажування у Гамбургу (Німеччина)Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці запрошує 4 представників ВНТУ до участі у Міждисциплінарному науковому стажуванні у Гамбургу (Німеччина), що буде проходити із 05 по 09 грудня 2016 року.

Стажування включає:
- наукову роботу в Гамбурській національній бібліотеці ім. Карла фон Оседського;
- семінар «Освіта у Німеччині»;
- індивідуальні зустрічі з німецькими науковцями для встановлення ділових контактів.

За результатами програми видається сертифікат про наукове стажування в ЄС – 108 ак. год. Навчальну програму забезпечує освітня Fundacja ADD (Варшава, KRS: 0000502104).

До участі у програмі приймаються особи (викладачі, аспіранти), які володіють діючою, на час проведення стажування, шенгенською візою та  зможуть надати рекомендаційний лист від відділу міжнародних зв’язків Вашого університету (листи надсилати електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Для участі необхідно зареєструватися на сайті ІМАНС за посиланням: http://www.imans.eu/?p=2432

Зголошення приймаються до 25 листопада 2016 року.
Пільгова оплата організаційного внеску становитиме 150 Євро (проживання 4 ночі в готелі, освітня та культурна програма включені).

Проект «Міждисциплінарне у наукове стажування у Гамбургу»  є спільною ініціативою Інституту Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (Україна), Західно-Фінляндського Коледжу (Фінляндія) та Освітнього Фонду АДД (Польша) та організовується з метою підвищення академічної мобільності українців на арені міжнародної освіти.


Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна