Новий індустріальний парк у Вороновиці - нові робочі місця для випускників ВНТУ

Джерело зображення: сайт Vlasno.info http://vlasno.info/media/k2/items/cache/167bbd6cefd5277eede85acd21503457_XL.jpgТри міжнародні компанії створюватимуть у селищі Вороновиця (Вінницький район, Вінницька область) перспективні інвестиційні майданчики. Робоча зустріч представників компаній з представниками місцевої влади відбудеться 11 листопада 2016 р.

Інвесторами будівництва майбутніх виробничих потужностей виступають компанії ТОВ "ФЛЕКСТРОНІКС", ТОВ "ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД", ТОВ "ЯДЗАКІ УКРАЇНА". Переговори про співпрацю у п'ятницю 11.11.16 вестимуть Андрій Андрєєв, міський депутат Вінницької міської ради, та Роберт Горват, народний депутат України від Закарпатської області.

Перші кроки для ствоерння "Вороновицького індустріального парку" вже ведуться: проводиться модернізація мереж та відновлення доріг.

ТОВ "ФЛЕКСТРОНІКС". Сфера діяльності: випуск електроніки на замовлення інших компаній. Компанія має більше 130-ти виробничих майданчиків та дизайн-центрів у 30 країнах світу на чотирьох континентах.

ТОВ "ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД". Сфера діяльності: виробництво електроніки, виконання замовлень  компаній у різних галузях: авіакосмічна та оборонна промисловість, комп'ютери та пристрої зберігання інформації, цифрова побутова техніка, медичне обладнання, засоби мобільного зв'язку, мережеве та телекомунікаційне обладнання, техніка на сонячній енергії, тощо.

ТОВ "ЯДЗАКІ УКРАЇНА". Сфера діяльності: виготовлення продукції у галузі автомобілебудування, лідер на ринку електрокабельної продукції для потужних корпорацій.

Джерело інформації: http://www.myvin.com.ua