EnglishRussianUkrainian

Система тестування 'Тест Контроль ІнІНВ'

Заліки з виробничої практики у студентів ФЕЕЕМ, ІнЕБМД, ФІТКІ, ФРТЗП відбуваються у формі комп'ютерних тестів.

Пропонуємо студентам ознайомитись з системою тестування та випробувати свої сили у пробному тестуванні за адресою http://test-ininv.vntu.edu.ua/  (або Дзеркало http://goo.gl/fww3z1). Перед початком пробного тестування обов'язково ознайомтесь з ІНСТРУКЦІЄЮ (або Дзеркало http://goo.gl/F5ixoZ).

Система тестування 'Тест Контроль ІнІНВ', що працює на базі комплексу Opentest 2.0 Харківського національного університету електроніки, дозволяє провести оцінювання рівня теоретичних знань та практичних навичок студентів за допомогою сучасних інноваційних Інтернет-технологій.
Застосування тестів для оцінки знань студентів надає процесу оцінювання рис
- об'єктивності (вплив суб'єктивного чинника (викладача чи студента) зводиться до мінімуму),
- зіставності (з'являється можливість ранжирувати вибірку студентів за рівнем оволодіння навчальною дисципліною),
- вичерпності (досліджується зріз знань студентів з усіх тем навчальної дисципліни).
Система тестування містить базу питань з ряду навчальних дисциплін. Спеціальні програмні інструменти надають можливість викладачу аналізувати якість тестових завдань та за потреби - модифікувати їх. Результати тестування інформують педагога про якість власного викладання та перелік тем, що вимагають поглибленого чи вдосконаленого вивчення тією чи іншою групою студентів.
Студенти, оцінюючи власні навчальні досягнення за допомогою 'Тест Контроль ІнІНВ', отримують доступ до інструменту вимірювання рівня знань – гарантовано неупередженого та безвідмовного.

Друк PDF

Back to top
novoselcev.jpg
workshop-3_2.jpg
20635895.jpg
02.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017