Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Презентація креативних методів виходу з проблемних ситуацій

  • Автор: Super User

Форум-театр, присвячений презентації посібника із залучення громадян до політичних процесів:  "Інструментарій для громадян", Вінниця

Інститут "Республіка" запрошує активних громадян Вінниці взяти участь у Форумі-театрі, щоб дізнатись про дієві і креативні методи вирішення проблемних ситуацій у громаді.

Подія "Форум-театр" відбудеться 9 листопада, з 16:30 до 18:30.
за адресою: вул. А. Артинова, 12а, креативний простір «Артинов».

Вхід - вільний.

Що таке Форум-театр? Форум-театр - особливий інтерактивний метод співпраці активістів. За допомогою імітації театральної постановки учасники та учасниці заходу шукатимуть шляхи вирішення проблеми або виходу з проблемної ситуації. Спершу ведучий/ведуча форуму-театру знайомить учасників-глядачів з проблемою, яку освітлюватиме спектакль, далі - глядачі пропонують можливі шляхи поліпшення ситуації.

Хто запрошується? Громадські діячі, представники політичних сил, представники органів місцевого самоврядування, студенти.

Учасникам заходу презентуватиметься посібник із залучення громадян до політичних процесів: "Інструментарій для громадян".

Посібник "Інструментарій для громадян" — зібрання кращих практик, засвоєних уроків та успішних історій Центру UA, Інституту “Республіка” та Громадської мережі ОПОРА. Все, що стане в нагоді для започаткування власної ініціативи, яка залучить громадян та владу до вирішення нагальних проблем вашої громади.

Кожному учаснику презентації посібник "Інструментарій для громадян" в подарунок!

Контактна особа Христина Коваленко, регіональний представник Інституту «Республіка» у м. Вінниця, тел 067 740 3517

Примітка. Всеукраїнська кампанія “Активна Громада” - об'єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО “Інститут Республіка”.

Прес-анонс - за посиланням.

Листівка - за посиланням.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна