EnglishRussianUkrainian

Як проходить виробнича практика (робочий триместр)?

На зборах перед початком виробничої практики кожен студент отримує два документи - "Направлення" та "Офіційний відзив". Маючи ці два документи на руках, студенти приступають до роботи.

В перший день робочого триместру "Направлення" потрібно віддати у відділ кадрів, або в інший підрозділ, що займається діловодством. "Направлення" - це офіційний документ-підстава для оформлення наказу про зарахування студента на період робочого триместру.

"Офіційний відзив" студент або зберігає у себе, або віддає керівникові.

Під час робочого триместру студенти працюють на обраному підприємстві, виконуючи усі завдання, доручені керівництвом.

В один з останніх днів триместру, потрібно підготувати ДВА ОБОВ'ЯЗКОВИХ ДОКУМЕНТИ, котрі являються допуском для заліку:

- "Витяг з наказу" або документ, що його замінює - студент отримує у відділі кадрів підприємства; документ підтверджує, що студент дійсно пройшов робочий триместр;

- "Офіційний відзив": "Анкету оцінки" заповнює керівник, а "Коротке резюме" - студент.

Заліки з виробничої практики відбудуться впродовж останнього тижня перед літніми канікулами (згідно графіку навчального процесу). З розкладом можна буде ознайомитися пізніше на сайті та на дошці оголошень директоратів.

Заліки з виробничої практики (робочого триместру) у студентів ФЕЕЕМ, ІнЕБМД, ФІТКІ, ФРТЗП відбуватимуться у формі комп'ютерних тестів. Пропонуємо студентам ознайомитись з системою тестування та випробувати свої сили у пробному тестуванні за адресою http://test-ininv.vntu.edu.ua/ (або Дзеркало http://goo.gl/fww3z1). Перед початком пробного тестування обов'язково ознайомтесь з ІНСТРУКЦІЄЮ (або Дзеркало http://goo.gl/F5ixoZ)


Друк PDF

Back to top
molodoj_predprinimatel.jpg
menedger.jpg
76132811.jpg
fotolia_5557101_L.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017