Результати відбору студентів ВНТУ на курси програмування від "Fozzy Group"

Курси програмування Fozzy Group, ВНТУПредставники "Fozzy Group" відвідали ВНТУ, щоб оголосити результати конкурсного відбору студентів для навчання на курсах програмування. Студенти, які виявляться кращими за результатами навчання на курсах, будуть працевлаштовані у компанії.

Для участі у конкурсному відборі зареєструвалось біля 25 студентів ВНТУ. На першому етапі відбору відбулось тестування рівня професійної підготовки. На другому - представники компанії "Fozzy Group" провели ряд співбесід, щоб оцінити мотивацію та особистісні характетистики бажаючих навчатись на курсах. Переможцями конкурсного відбору стали 12 студентів, які навчаються на 3-5 курсах факультетів ІТКІ та КСА. Прізвища переможців оголосив Євген Долгій, керівник проекту. За довідками щодо імен переможців звертатись до Руслана Станіславовича Белзецького, доцент кафедри ІНВ (ауд. 101а ГУК).

Перше заняття курcів програмування "Fozzy Group" відбудеться 07 листопада (понеділок) 2016 р.

Початок: 18.00. Закінчення: 20.00.
Місце проведення: буде повідомлено пізніше.
Заняття на курсах відбуватимуть кожен понеділок і четвер.

Розклад курсів програмування "Fozzy Group" - за посиланням.

Програма навчання:
- курс HTML та Java-script (біля 9 занять);
- курс C#/SQL (біля 20 занять).

Особливість навчання - мінімум теорії, максимум практики. Тому обов'язкова умова успішного навчання на курсах - наявність ноутбука на кожному занятті та виконання практичних домашніх завдань.

Курси програмування від "Fozzy Group" триватимуть біля 5 місяців. Найкращі студенти стануть співробітниками компанії "Fozzy Group" в якості junior-розробників із заробітною платою 300-400 у.о.

Фотозвіт оголошення результатів відбору на курси програмування "Fozzy Group":

Курси програмування "Fozzy Group", ВНТУ

Курси програмування "Fozzy Group", ВНТУ Курси програмування "Fozzy Group", ВНТУ