Інформаційні зустрічі для студентів ФІТКІ в межах дисципліни "Навчальна практика"

Інформаційна зустріч для студентівДля студентів-першокурсників факультету ІТКІ була організована серія інформаційних зустрічей щодо дисципліни "Навчальної практики".

Під час інформаційних зустрічей студенти ознайомились з темами:
1. Зміст дисципліни "Навчальна практика". Докладніше - див. "Компетенції для успішної кар’єри. Вступ до дисципліни "Навчальна практика" та "Перелік завдань з дисципліни "Навчальна практика".
2. Ознайомча інформація щодо семінару "Активна життєва позиція: співпраця з депутатами міськради для втілення студентських ініціатив". Докладніше про семінар - див. посилання.

Фотозвіт з інформаційних зустрічей:

Семінар, кафедра ІНВ

Семінар, ВНТУ