Стажування у Фінляндії - інноваційні технології у сільському господарстві та вивчення англійської мови

Стажування у ФінляндіїОголошено набір на наукове стажування для аграріїв у Фінляндії згідно проекту "СТАЖУВАННЯ В АГРАРНІЙ СФЕРІ У ФІНЛЯНДІЇ +ШКОЛА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ" (20 – 26 листопада 2016, Гуйтінен).

Мета стажування: ознайомлення з можливостями автоматизації та застосування інноваційних технологій в аграрній сфері у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в у мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Скандинавії.

Дати проведення: 20 – 26 листопада 2016 р.
Дедлайн реєстрації: 21 жовтня 2016 р.

Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйтінен
Вартість: 283 Євро (проживання та дво-разове харчування забезпечується)
По завершенню програми  приймаючою стороною, Західно-Фінляндським Коледжем, видається:
-    сертифікат про 72 годин наукового стажування у Фінляндії.
-    сертифікат про рівень знання англійської мови (25 ак. год).
Візити до: департаменту сільського господарства Міської ради м. Гуйтінен,  птахоферми, ферми корів, ферми свиней, коренеплодової ферми, фірми з виробництва сільгосптехніки.

Контактна інформація:
 тел: + 380991720082; +380637886291; +380630312930
www.imans.eu

Проект реалізується Західно-Фінляндським коледжем спільно з  Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці України.