Семінар для студентів ВНТУ про те, як втілити у життя ініціативи вінницької молоді

Семінар Навчальна практика ВНТУ11 жовтня 2016 р. відбувся захід кафедри ІНВ - семінар "Активна життєва позиція: співпраця з депутатами міськради для втілення студентських ініціатив". На семінар було запрошено студентів 2-3 курсів факультету ЕЕЕМ та інституту ЕБМД.

Учасники семінару - молоді люди з активною життєвою позицією - дізнались, як співпрацювати з міською владою, щоб реалізувати свої задуми на користь Вінниці та вінничан.  Вони обрали кілька проблем з повсякденного життя городян і навчилися писати звернення до місцевих депутатів та інших представників міської влади.

Відгуки учасників:
"Сподобався семінар. Дізналась багато нового для себе. Ця інформація буде корисною"
"Дізналась корисну для себе інформація. Дякую".
"Чудово, але мало активістів. Потрібно, напевно, більше заохочувати решту. А взагалі - все чудово".
"Я дізналась, як можна звертатись до депутатів нашого округу та знайшла цікаві проекти для втілення у життя".

Фотозвіт з тренінгу 11.10.16 - посилання на Альбом Фейсбук

Семінар, кафедра ІНВ