Конкурс на вакансію головного спеціаліста з питань захисту інформації

Вакансія захист інформаціїОголошено конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста з питань захисту інформації в Головному управлінні статистики Вінницької області.

УМОВИ проведення конкурсу

Загальні умови
Посадові обов’язки
1) Розроблення та реалізація політики безпеки інформації в автоматизованих системах Головного управління статистики у Вінницькій області.
2) Розроблення та забезпечення виконання заходів із  захисту інформації в автоматизованих системах Головного управління статистики у Вінницькій області.
3) Здійснення контролю функціо-нування та адміністрування комплек-сних систем захисту інформації в автоматизованих системах в Головному управлінні статистики у Вінницькій області.
4) Виконує заходи щодо забезпечення безпеки функціонування веб-сайту Головного управління статистики у Вінницькій області.
5) Проводить комплекс робіт згідно вимог Порядку використання автоматизованих робочих місць та локальних комп’ютерних мереж Головного управління статистики у Вінницькій області та Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади.

Умови оплати праці
Відповідно до ЗУ «Про державну службу» та постанови КМУ від 06.04.2016 № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році», посадовий оклад згідно із штатним розписом в розмірі 3274 грн.

Інформація про строковість чи безтроковість призначення на посаду - безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання
1.Копія паспорта громадянина України.
2. Письмова заява про участь в конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
4.Копія(копії) документа(документів) про освіту.
5.Заповнена особова картка встановленого зразка (форма П-2ДС)
6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.
Термін прийняття документів - 20 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Нацдержслужби - див. посилання http://www.vn.ukrstat.gov.ua/index.php/2010-11-24-12-27-28/4164.html

Дата, час і місце проведення конкурсу:
25 жовтня 2016 року о 10.00 год. за адресою:  м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 15, к. 202.

Контактна особа, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:
Крук Наталія Володимирівна,                      тел. (0432) 52 57 76

Загальні вимоги до претендентів на вакансію
Освіта: за освітнім рівнем не нижче молодшого бакалавра, бакалавра
Досвід роботи: -
Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою
Спеціальні вимоги до претендентів на вакансію
Освіта: галузь знань - інформаційні технології
Знання законодавства:
1) Конституція України;
2) Закон України «Про державну службу»;
3) Закон України «Про запобігання корупції»;
4) Закон України «Про очищення влади»;
5) Закон України «Про звернення громадян».
Професійні знання чи технічні знання:
1)Закон України «Про державну статистику»;
2)Кодекс України про адміністративні правопорушення;
3) Закон України «Про інформацію»;
4) Закон України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»;
5) Закон України «Про захист персональних даних»;
6) Забезпечення функціонування комп’ютерного та серверного обладнання, виконання робіт з експлуатації систем захисту та контролю за станом захищеності інформації.
Знання сучасних інформаційних технологій:
- встановлення  операційних систем на комп’ютерах та серверах, побудова локальних мереж, створення моделей загроз для інформації. Знання сучасних способів та методів застосування засобів обчислювальної техніки під час виконання функцій збору, зберігання, обробки, передачі, використання та захисту інформації.
Особистісні якості:
1)відповідальність;