Працевлаштування програмістів-випускників ВНТУ в управлінні статистики - 2 вакансії

Управління статистики у Вінницькій області, вакансіїГоловне управління статистики у Вінницькій області запрошує на співбесіду осіб з освітою в галузі знань інформаційні технології для заповнення 2-ох вакантних посад.

1. Завідувач сектору технічного забезпечення управління інформаційних технологій
 Основні посадові обов’язки завідувача сектору:
1. Забезпечує підготовку планів роботи Сектору, та здійснює контроль за його виконанням.
2. Організовує та виконує підготовку комп’ютерного, мережевого та офісного   обладнання до роботи,  введення нового обладнання в експлуатацію, вивчання режимів роботи та умов експлуатації нового обладнання, приймання обладнання після проведення ремонтних робіт, технічний огляд окремих пристроїв та вузлів обладнання, контроль за параметрами та характеристиками окремих елементів обладнання під час його експлуатації.
3. Організовує та проводить тестові перевірки функціонування обладнання  з метою своєчасного виявлення та усунення несправностей у ньому.
4. Здійснює у межах своїх повноважень:
– організацію обліку наявного комп’ютерного, мережевого, офісного обладнання, запасних частин та   витратних  матеріалів, що необхідні  для забезпечення  працездатності наявного обладнання,  виконання профілактичних та ремонтних робіт;
– внесення пропозицій керівництву ГУС у Вінницькій області щодо необхідності придбання нового обладнання, запасних частин та витратних матеріалів для  забезпечення  працездатності наявного обладнання;
– контроль за своєчасним придбанням запасних частин та витратних матеріалів, за умовами зберігання наявного обладнання, запасних частин та витратних матеріалів.
Перевага надається особам з  досвідом роботи за спеціалістю не менше 3 років.
Посадовий оклад завідувача сектору за штатним розписом: 2270 грн.

2. Провідний інженер-електронік сектору технічного забезпечення управління інформаційних технологій
Основні посадові обов’язки провідного інженера-електроніка:
1. Виконує підготовку комп’ютерного, мережевого та офісного   обладнання до роботи,  введення нового обладнання в експлуатацію, вивчання режимів роботи та умов експлуатації нового обладнання, приймання обладнання після проведення ремонтних робіт, технічний огляд окремих пристроїв та вузлів обладнання, контроль за параметрами та характеристиками окремих елементів обладнання під час його експлуатації.
2. Проводить тестові перевірки функціонування обладнання  з метою своєчасного виявлення та усунення несправностей у ньому.
3. Здійснює у межах своїх повноважень:
– облік наявного комп’ютерного, мережевого, офісного обладнання, запасних частин та   витратних  матеріалів, що необхідні  для забезпечення  працездатності наявного обладнання,  виконання профілактичних та ремонтних робіт;
Посадовий оклад провідного інженера-електроніка за штатним розписом: 2196 грн.

Режим роботи: п’ятиденний робочий тиждень з 9.00 до18.15 год.

За додатковою інформацією звертатись:
21100 м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,15,
к. 604, 605 (телефон для довідок (0432) 52-57-76 ).

сайт http://www.vn.ukrstat.gov.ua/

На сайті один гість та відсутні користувачі