Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Конкурс соціальної реклами для школярів та студентів про академічну доброчесність

  • Автор: Super User

Першоджерело зображення http://www.saiup.org.ua/pro-proekt/Оголошено Відкритий всеукраїнський студентський конкурс проектів соціальної відеореклами “Чесність починається з тебе”.

Мета конкурсу: інформування академічної та освітньої спільнот,  абітурієнтів, учнів та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття академічної доброчесності. Для цього пропонується створювати соціальну рекламу, яка озвучує та закріплює безумовні (фундаментальні) норми розвиненої академічної спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та вибору професії.

Конкурсні проекти соціальної відеореклами приймаються до 25 листопада 2016 включно.

Для подачі конкурсного проекту необхідно завантажити відеофайл на будь-який файлообмінник відкритого доступу та надати пряме посилання заповнивши заявку:https://goo.gl/forms/J8P9o3EjO62ivPy23

Вимоги:

формати - mkv, mov, mpg4;

якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;

хронометраж – до 2 хв.

Нагороди:

1 місце – одна премія у розмірі 15 000 грн.

2 місце – дві премії у розмірі 10 000 грн кожна.

3 місце – три премії у розмірі 5 000 грн кожна.

Переможець номінації глядацьких симпатій (Youtube голосування) – цінні призи від партнерів конкурсу.

Організатори: Американська Рада з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, компанією Майкрософт Україна, компанією Антиплагіат та Могилянською школою журналістики.

Детальніше про проект Американсько Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP): http://www.saiup.org.ua/pro-proekt/

Участь у Конкурсі мають право брати будь-які особи, які на момент проведення Конкурсу навчаються у закладах вищої освіти України будь-якої з форм навчання без обмежень щодо віку, статі, гендеру, сексуальної орієнтації чи віросповідання.

Запрошуються студенти закладів освіти України (університетів, інститутів, коледжів, технікумів, училищ та ін..) долучитися до конкурсу, створивши соціальий відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату,хабарництва та ін.) в рамках академічного процесу.

Проектні пропозиції соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе», які подаються для участі у Конкурсі, не повинні містити:

– імен авторів, адрес і телефонів, інформації про спонсорів, імен політичних діячів та лідерів рухів, у тому числі релігійних символів, назв та згадок (логотипів, брендів) товарної реклами у будь-яких формах, згадок про політичні партії, а також політичних лозунгів, висловлювань, що несуть антидержавний та антиконституційний зміст;

– зображень: інтимних сцен, усіх видів символів тоталітарних режимів, насилля, дискримінації, вандалізму, що відображають тілесні страждання людей чи тварин;

- інформації, яка в будь-якій формі принижує гідність людини чи окремої національної групи людей;

– об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать учаснику або команді учасників – автору проекту, а також жодним чином не порушувати вказані права інтелектуальної власності третіх осіб.

Усі проекти, що відповідають умовам конкурсу, оцінюватимуться членами конкурсної комісії.

Усі відеоролики, допущені до конкурсу, будуть завантажені на офіційний Youtube канал Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні для відкритого Інтернет-голосування за відеоролик-переможець глядацьких симпатій, яке відбуватиметься з 1 по 17 грудня 2016 року. Про початок голосування та посилання на Youtube канал буде повідомлено 1 грудня 2016 року на сайті Проекту SAIUP: www.saiup.org.ua

Відправивши заявку на участь в конкурсі «Чесність починається з тебе», учасник дозволяє використовувати відеоролик соціальної реклами Організатору Конкурсу (із зазначенням імен авторів) для його показу на некомерційних публічних заходах, викладати та поширювати у соціальних мережах, демонструвати у засобах масової інформації.

Після 3 робочих днів після подання проекту для участі у конкурсі учасників буде сповіщено щодо його відповідності умовам конкурсу і, відповідно, щодо допуску чи недопуску до конкурсу.

Повідомлення про результати Конкурсу будуть опубліковані 19 грудня 2016 року на веб-сайті Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP: www.saiup.org.ua.

Детальніше з положеннями про проведення Відкритого студентського конкурсу соціальної відеореклами можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2dwbSWM

Довідки з питань проведення Конкурсу надаються:

за телефоном: (044) 289-39-52

за Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Яна Чапайло, асистент Проекту

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна