Конкурс інноваційних ідей в області мобільних технологій з призом від 10 до 20 тис. дол.

Конкурс Eurasia Mobile ChallengeКонкурс Eurasia Mobile Challenge – для тих, хто має інноваційну ідею в області мобільних технологій та є підприємцем в душі. Грошова винагорода переможцям - від 10 до 20 тис. дол. Кращим командам - участь у Всесвітньому Мобільному Конгресі в Барселоні (Mobile World Congress 2017) для участі у змаганнях.

Реєстрація команд 12 Липня – 15 Жовтня 2016. Особливості реєстрації - див. нижче.

Країнами-учасницями конкурсу є Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан, Україна і Узбекистан. Для підтримки конкурсу команда організаторів Eurasia Mobile Challenge буде проводити тренінги в кожній з цих країн для обговорення ключових моментів, які можуть стати перевагою в боротьбі за перше місце.

Після отримання заявок до зазначеного нижче терміну всі вони будуть оцінені у режимі онлайн із використанням суддівської системи. Три команди переможців у кожній з країн будуть запрошені на ВЕЛИКИЙ Регіональний фінал у січні 2017.

На Регіональному фіналі учасники представляють свою ідею разом з іншими командами (всього 24 команди) журі. В підсумку вони зможуть виграти грошові призи та отримати запрошення на Всесвітній Мобільний Конгрес в Барселоні.

Грошові премії: USD $20,000, USD $15,000, $ 10,000 відповідно за 1, 2 і 3 місця.
Нематеріальні призи: Перемогли команди будуть запрошені на Всесвітній Мобільний Конгрес в Барселоні (Mobile World Congress 2017) для участі у змаганні.

Кроки для участі в конкурсі

1. Щоб запропонувати свою концепцію, необхідно ЗАРЕЄСТРУЙТУВАТИСЯ - http://www.eurasiamobilechallenge.com/?lang=ru

2. Після реєстрації учасники будуть запрошені на акселераційний день, також їм запропонується зареєструватися на онлайн-платформі, щоб отримати доступ до ресурсів.

3. Підготувати 2-хвилинне просте відео з демонстрацією ідеї: завантажити на YouTube, надати посилання; необхідно показати дизайн-концепцію, прототип, функціональні можливості та особливості, в залежності від стадії розвитку вашого мобільного додатка.

4. Підготовка Презентації PowerPoint:
Вступ (4 – 5 слайдів)
    - яку проблему або потребу намагаєтеся вирішити?
    - ваш варіант вирішення проблеми
    - бізнес-модель – як ви збираєтеся заробляти гроші
Маркетингова Стратегія (2 – 3 слайди)
    - наскільки великі можливості?
    - хто є вашим конкурентом?
    - маркетингова стратегія
Основні фінансові показники (2 слайди)
    - необхідний початковий капітал
    - інша відповідна інформація
Операційна діяльність (2 – 3 слайди)
    - як ви розробляєте мобільний додаток? аутсорсинг, своїми силами, і т. д..
    - контроль якості
    - відомості про команду
Примітка: 1 або 2 слайди головної сторінки сайту (landing page) / скріншоти мобільного додатка/ посилання на мобільну ідею.

Графік конкурсу
1. Реєстрація команд 12 Липня – 15 Жовтня 2016
2. Навчальні тренінги в країнах

– 7 Жовтня – Бішкек, Киргизстан