Нові щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта

Стипендіальні програми ім. ФулбрайтаФонд ім. Фулбрайта оголошує про чергові щорічні конкурси на здобуття стипендій для проведення наукових досліджень у США.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін - кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.
Кінцевий термін подання заявок - 15 жовтня 2016

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).
Кінцевий термін подання заявок - 1 листопада 2016

Детальна інформація та анкети на сайті: http://www.fulbright.org.ua

Щоб отримати більше уявлення про Програму, можна переглянути відгуки та описи дослідницьких проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських Вісників й викладені у Facebook.