Для професорів, викладачів, студентів ВНТУ - семінари і наукове стажування від ІМАНС

ІМАНСУкраїно-польсько організація ІМАНС запрошує співробітників та студентів ВНТУ взяти участь в освітньо-наукових проектах - семінарах, стажуваннях, конференціях.

Закордонні програми триватимуть протягом осені-зими 2016-17 рр. Після завершення навчальних програм учасники отримуватимуть відповідні сертифікати про стажування в ЄС (72 год) та/або прослухання семінарських занять.

Заплановано проекти у наступних країнах ЄС: Польща, Австрія, Угорщина, Фінляндія, Грузія, Італія, Кіпр.

Відбуватимуться заходи:
- освітні семінари;
- різноманітні тематичні стажування;
- наукові конференції;
- школи з англійської мови;
- школи дипломатії;
та ін.

Програму освітньо-наукових проектів ІМАНС можна переглянути за посиланням. В програмі вказано назви заходів, терміни, лоцікація, розмір організаційного внеску. Докладніше про програми: за посиланням.

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІМАНС) - україно-польська неурядова некомерційна організація. Метою ІМАНСу: сприяння розвитку потенціалу та підвищення академічної мобільності науковців та фахівців на арені міжнародної освіти.
Основні напрями діяльності ІМАНС:
- організація та проведення неприбуткових зустрічей, семінарів та конференцій для комунікації, обміну досвідом та інформацією в академічній та науковій сферах;
- налагодження прямих контактів і зв'язків з науковими та освітніми інституціями, державними й громадськими організаціями, що сприяють розвитку освіти, науки та громадянського суспільства;
- публікація матеріалів, що містять наукові праці та дослідження з різних галузей.
Протягом 2011 - 2016 років ІМАНСом було організовано більше 25 освітніх проектів у співпраці з такими організаціями, як: Міжнародний Вишиградський Фонд, Організація з Безпеки І Співробітництва в Європі, Штаб-Квартира Об'єднаних Нації у Відні, Центрально-Європейський Університет, Віденський Університет, Варшавський Університет, Польська Національна Академія Наук, Унікорн Коледж в Чехії, Студіум Східної Європи, Сейм, Представництво Комісії ЄС у Відні, Верховний Суд Австрії, Верховний Суд Словаччини, Міністерство Юстиції Австрії, Міністерство Юстиції Словаччини тощо.
Контактні дані ІМАНС: Україна, м. Львів, в. Антоновича 138-Б, тел. +38 063 031 29 30, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт: www.imans.eu