Стажування та практика у Німеччині за програмою ГО MultiKultiUA - ДОПОВНЕНО 14.09

ГО MultiKultiUA, стажування та практика у НімеччиніГО MultiKultiUA та програма ZAV ("Зимова та літня практика в Німеччині") надає можливість студентській молоді стажуватись та проходити практику на підприємствах Німеччини. Заявки приймаються до 31.12.16 р.

Стажування та практика здійснюється завдяки підтримці Німецької Біржі Праці при Міністерстві праці Німеччини (http://www.arbeitsagentur.de), що гарантує реальні робочі місця залежно від рівня знань німецької мови:
- мінімальни рівень (А1)
- програма ZAV1 - робота зі збирання та сортування різних фруктів (в основному, ягід) або овочів і низькопрофільну сферу обслуговування;
- середній рівень і вище - програма ZAV2, ZAV3:
    -прибирання приміщень (наприклад: в клініках або на заводах);
    -обслуговуючий персонал ресторанів чи кафе (наприклад: помічник на кухні або офіціант);
    -працівник Макдональдса (помічник або продавець на касі).
    -готельно-ресторанний бізнес;
    -офіційна практика на виробництві (не обов’язково на канікулах!).

Вимоги до учасників програми:
- студент стаціонару навчального закладу України (університету, інституту, коледжу, технікуму, академії, консерваторії);
- вік 18-35 років на момент початку стажування;
- бажано німецька мова на рівні не нижчому А2.

Особливості літнього стажування і практики студентів у Німеччині:
- робота на літніх канікулах в Німеччині;
- робоче стажування в період офіційної практики;
- за підтримки Федеральної Німецької Біржі Праці;
- зарплата 1300-1500 евро/міс.;
- державні гарантії;
- виключно для студентів українських вузів.

За сприяння ZAV молодь отримує можливість:
- заробити кошти й помандрувати Європою;
- вдосконалювати знання німецької мови;
- познайомитись з культурою й традиціями Німеччини;
- отримати яскраві враження та професійний досвід.

Реєстрація:
тел. +38 050 135 34 77, +38 063 886 80 77
адреса: м. Харків, в. Дарвіна 9, оф. 9, Дім Архітекторів, оф. 27
сайт: http://multikulti.org.ua/

Докладніше про стажування та практику у Німеччині:
Програма ZAV http://zavgermany.com.ua/
ГО MultiKultiUA http://multikulti.org.ua/ , адреса: 61002, м. Харків, вул. Дарвіна, 9 (оф. 27), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +38 050 401 50 46, +38 063 286 54 67 (Сергій Савицький).

Напрями діяльності ГО MultiKultiUA:
- співпраця з українськими вишами у сфері прийому проектно-мовних асистентів з Німеччини, Австрії, Швейцарії, та інших європейських країн на волонтерських засадах;
- інформування студентів про можливості участі в європейських академічних програмах, стипендіях та грантах.
Протягом 6 років громадське об'єднання залучило понад 130 європейських фахівців в освітні організації різних напрямків: економіка, медицина, юриспруденція, інженерія, кулінарія, освіта, сільське господарство тощо. Укладені договори з 70 вищими навчальними закладами України. Триває співпраця з почесним консульством Німеччини в м.Харкові, генеральним консульством Німеччини, лекторами ДААД, представниками ZAV в Україні.

Інформаційний буклет Міжнародного проекту NGO "MultiKultiUA" - скачати файл PDF (2,4 МБ).