Підвищення кваліфікації науковців, викладачів, студентів у Чехії

Стажування у Чехії для науковців, викладачів, студентів, 2016Празький інститут підвищення кваліфікації (Чехія) запрошує на стажування українських науковців, викладачів, студентів.

Стажування відбуватиметься за програмою "Освітні системи Євросоюзу: перспективи співробітництва та розвитку".

Термін стажування: 15-24 серпня 2016 р.

Стажування проводитиметься викладачами з Чехії, Великобританії, Польщі. Навчання відбуватиметься в м. Прага. На вихідні пропонують поїздку до Парижа. Трансфер: Львів-Вроцлав-Прага-Веймар-Париж-Відень-Львів.

Вартість участі у програмі - 90 євро. Трансфер, проживання, харчуванян - додаткові власні витрати учасників.

Докладніше про програму навчання, трансфер та проживання, документи для оформлення візи та заявка на участь - у файлі для скачування у форматі pdf.

Останній термін реєстрації - 01 липня 2016 р.

Консультації щодо стажування: Ірина Максименко, тел. + 38 068 955 22 67, з 10.00 до 18.00, понеділок-п'ятниця.

Докладніше про програму "Освітні системи Євросоюзу: перспективи співробітництва та розвитку" - на сайті Празького інституту підвищення кваліфікації http://www.prizk.cz