Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Літній табір для майбутніх айтішників у ВНТУ

  • Автор: Super User

IT-scouts, ІТ-скаути, літній табір ВНТУ ІТ-скаутівПротягом двох червневих тижнів 12-13-річні вінничани відпочивали та навчались у літньому таборі ІТ-скаутів.

Молодіжний рух IT-scouts - ініціатива, започаткована віднедавна ВНТУ та громадською організацією "Форум" за підтримки Департаменту інформаційних технологій ВМР, Департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької облдержадміністрації та Благодійної організації "Благодійний фонд сприяння розвитку ВНТУ".

На базі цього руху в період з 12 по 23 червня працював літній табір для дітей віком 12-13 років. День у таборі ділився на дві частини: основи ІТ та активний відпочинок. Такий розпорядок давав можливість одночасно і ефективно навчатись, і відпочивати з користю.

З 10.00 до 13.00 діти навчались основам html та java script. З ними займались студенти ВНТУ, які мають хист і бажання передавати свої знання іншим. Програма підготовки була така: програмування, веб-дизайн, робототехніка та ін. З роботами юних ІТ-скаутів можна ознайомитись за посиланням http://itscouts.vntu.edu.ua/

Після обіду, який відбувався у ресторані української та європейської кухні "Карбон", з 14.00 до 16.00 дітей очікували цікаві та розвиваючі розваги. Вони грали у захопливий квест, відвідували з екскурсіями компанії "Промавтоматика-Вінниця" та "Astound Commerce", вчилися орієнтуванню у лісі, змагалися у турнірах з настільного тенісу та скелелазіння, знайомились з молодіжними організаціями ВНТУ тощо.

Фотозвіт усіх подій, які відбувались у літньому таборі IT-scouts, можна побачити за посиланням http://photo.vntu.edu.ua/album/130

Щоб отримати більше інформації про майбутні події табору ІТ-скаутів та зареєструватись для участі, варто завітати на сайт молодіжного руху http://itscouts.vntu.edu.ua/.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна