Вакансія "системний адміністратор"

Системний адміністратор ВінницяМедичний центр "Альтамедика", м. Вінниця, запрошує на роботу системного адміністратора.

Вимоги до системного адміністратора
• Настройка ОС Windows XP, 7, 8.1, 10 (установка, створення образів, управління правами доступу)
• Настройка Windows Server 2012 (AD, DNS, WDS)
• Налаштування комутаторів і маршрутизаторів Cisco MicroTik
• Вміння діагностувати проблеми в мережі.
• Налаштування VPN
• Управління і планування резервного копіювання.
• Робота зі скриптами CMD, Scheduler, PowerShell
• Веде облік комп'ютерної та офісної техніки, своєчасний ремонт, заміна, планова і позапланова закупівля офісної техніки
• Встановлює на сервери і робочі станції операційні системи і необхідне для роботи програмне забезпечення.
• Здійснює конфігурацію програмного забезпечення на серверах і робочих станціях.
• Підтримує в працездатному стані програмне забезпечення серверів і робочих станцій.
• Реєструє користувачів локальної мережі, призначає ідентифікатори і паролі.
• Здійснює технічну та програмну підтримку користувачів, консультує користувачів з питань роботи локальної мережі і програм, складає інструкції по роботі з програмним забезпеченням і доводить їх до відома користувачів.
• Встановлює права доступу і контролює використання мережевих ресурсів.
• Забезпечує своєчасне копіювання, архівування та резервування даних.
• Вживає заходи по відновленню працездатності локальної мережі при збоях або виході з ладу мережевого обладнання.
• Виявляє помилки користувачів та програмного забезпечення і вживає заходів щодо їх виправлення.
• Проводить моніторинг мережі, розробляє пропозиції щодо розвитку інфраструктури мережі.
• Забезпечує мережеву безпеку (захист від несанкціонованого доступу до інформації, перегляду або зміни системних файлів і даних), безпека міжмережевої взаємодії.
• Реалізує антивірусний захист локальної обчислювальної мережі, серверів і робочих станцій.
• Готує пропозиції щодо модернізації та придбання мережевого обладнання.
• Здійснює контроль за монтажем обладнання локальної мережі фахівцями сторонніх організацій.
• Відповідає за наповнення сайту
• Робить звіти

Медичний центр "Альтамедика" надає широкий спектр медичних послуг: діагностика, лікування, профілактика, реабілітація. Більше про компанію: http://altamedica.com.ua

Претендентам на вакансію необхідно звертатись до контактної особи - Анжели Василівни - за тел. 063 494 87 74.