ІТ-вакансії для студентів ВНТУ - на Ярмарку Кар'єри від Best

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ Вінниця11 травня 2016 р. до ВНТУ на Ярмарок Кар’єри завітали ІТ-компанії, а також компанії та організації інших сфер та напрямів діяльності. Організатор заходу – вінницький осередок Best.

На єдиному майданчику Best-Vinnytsia зібрав представників підприємств та студентів, які шукають роботу та прагнуть саморозвитку. Компанії-роботодавці презентували свою діяльність, існуючі вакансії, програми навчання та стажування. Молоді люди мали змогу залишити резюме на вакансії, які їх зацікавили.

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ ВінницяAstound Commerce
Сфера діяльності:
-    рішення в галузі електронної комерції для крупних корпоративних клієнтів в усьому світі;
-    комплексні проекти для підтримки ecommerce сайтів – від веб-дизайну до підтримки 24/7.
Актуальні вакансії:
-    фронтенд розробник;
-    QA інженер;
-    інженер з автоматизації;
-    веб-розробник.
Умови і вимоги вказані: http://astoundcommerce.com/category/careers/ або https://jobs.dou.ua/companies/astound/vacancies/
Увага!
Компанія запрошує усіх бажаючих взяти участь у навчальному літньому таборі QA Boot Camp.
Початок реєстрації – з травня 2016 р. Докладніше про реєстрацію та організацію табору – див. сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/AstoundCareers/ .
Щоб взяти участь у 1-ому турі відбору, кандидати повинні показати базові знання htmp та css. Кожен виконає тестове завдання, за результатом якого він пройде або не пройде у 2-ий тур відбору. 2 тур – співбесіда з hr-менеджером, після якої 15 кращих молодих людей стануть гостями табору.
Протягом 3 літніх місяців учасники безкоштовно пройдуть спецкурс підготовки з веб-технологій.
Кращі за результатами навчання стануть частиною команди Astound Commerce.
Докладніше – на сторінці Фейсбук.
Більше інформації:
www.astoundcommerce.com, Facebook Astound Commerce Careers https://www.facebook.com/AstoundCareers/

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ ВінницяSteel Kiwi
-    mobile applications;
-    web applications;
-    UI/UX and graphic design;
-    server engineering;
-    business analysis and audit.
Умови:
-    навчають всім необхідним технологіям;
-    робота дистанційна.
-    без практичного досвіду;
-    зі знанням теорії.
-    телефонувати 098 703 40 15
www.steelkiwi.com

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ ВінницяData call
-    аутсорсинговий контакт-центр.
Умови роботи:
-    гнучкий графік, який дає можливість поєднувати навчання з роботою;
-    є постійні вакансії. Краще телефонувати, але можна звертатись і на ел. пошту.
Актуальні вакансії: http://datacall.ua/job
-    чітка дикція;
-    вміння правильно говорити українською та/або російською мовами.
Більше інформації: www.datacall.ua

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ ВінницяSkysoftmob.com
Сфера діяльності:
-    створення сайтів та мобільних додатків (web and mobile application development).
-    не навчають.
-    без портфоліо;
-    навички програмування на будь-якій мові програмування;
-    базові знання ІТ-технологій.
-    телефонувати 093 410 10 82, 067 403 45 13
www.skysoftmob.com

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ ВінницяZoom Support
-    apple-технології.
-    навчають технологіям apple;
-    актуальні вакансії дивитись на сайті компанії.
Вимоги до кандидата на вакансію:
-    знати англійську мову;
-    бути досвідченим користувачем комп’ютерної техніки (наприклад, вміти поставити Windows, а не лише набирати тексти у Word).
www.zoomsupport.vn.ua

Інші гості Ярмарку Кар’єри

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ ВінницяПрофорієнтація дорослих та дітей, випускників та абітурієнтів
Сфера діяльності:
- за допомогою сертифікованого програмного забезпечення протягом 1-2 годин складається профіль здібностей, схильностей, компетенцій людини і надаються рекомендації щодо майбутньої професії.
Контакти:
067 538 43 51, 093 630 24 46

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ ВінницяВінницький осередок "Пласт" – національної скаутської організації України.
Вінницький осередок запрошує молодь долучитись до всеукраїнського скаутингу.
Щоб приєднатись до спільноти, контактуйте:
сайт vin.plast.org.ua
PLASTUA в Facbook, UAPLAST в Twitter, ПЛАСТ в YouTube
Вакансія вінницького осередку "Пласт" – див. посилання.
Більше про "Пласт": www.plast.org.ua

Міні-фотозвіт про Ярмарок Кар'єри 11.05.16 - альбом Фейсбук.