Вінницький "Пласт" запрошує на стажування волонтера-web-програміста

Пласт, Україна, ВінницяПластовий осередок у Вінниці шукає молодого ІТ-фахівця, який має бажання пройти стажування та набути практичний досвід.  Завдання стажера - здійснити редизайн та вдосконалити існуючий сайт.

На сайті vin.plast.org.ua публікуються новини вінницького осередку "Пласту", оголошення та анонси майбутніх подій (тренінгів, літніх таборів та ін.), фотозвіти з проведених заходів, корисна інформація для пластунів.

Претенденти на стажування можуть надсилати своє резюме за ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в темі листа вказати "Вінницький Пласт".

Регіональна скаутська організація України "Пласт" сприяє всебічному патріотичному самовихованню української молоді.

Докладніше про організацію: www.plast.org.ua, сторінки PLASTUA в Facebook, UAPLAST в Twitter, ПЛАСТ в YouTube.