EnglishRussianUkrainian

Презентація освітніх програм навчання за кордоном

Кращі освітні заклади Західної Європи та Північної Америки пропонують своїм студентам навчання з використанням інноваційних методик та сучасних технологій. Маючи актуальну професію та диплом про якісну освіту, молоді фахівці отримують можливість працевлаштуватись на гарну роботу за спеціальністю.


Як обрати вуз, навчальну програму, мовні курси, оптимальні для українського школяра чи студента? Відповідям на ці питання присвячено кілька освітніх виставок в лютому 2014 р. в Києві.
1-2 лютого 2014 року відбудеться презентаційний захід "ОСВІТНІЙ WEEKEND", на якому відвідувачі познайомляться з програмами отримання вищої освіти за кордоном, кращими мовними курсами та літніми мовними таборами. В приміщенні столичного готелю Fairmont Grand представники найпрестижніших вузів світу зустрінуться з українськими школярами, студентами та їх батьками, проконсультують та розроблять персональну стратегію отримання закордонної освіти.
Навчальні програми презентуватимуть університети США, Великобританії, Канади тощо. Вони пропонуватимуть увазі відвідувачів виставки освітні курси в галузях маркетингу, фінансів, права, готельного та туристичного управління.
Вхід на захід "ОСВІТНІЙ WEEKEND" – безкоштовний за попередньою реєстрацією http://dec-edu.com/educational-weekend/re

Захід відбудеться за адресою: Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, метро «Поштова площа»
Тел. для довідок (044) 390-76-24.
Докладніше: http://dec-edu.com/

8-9 лютого 2014 р. – виставка "Освіта та літні канікули за кордоном". Організатори заходу зберуть на одному майданчику представників більш ніж 30 вузів світу – Європейського Союзу та країн Північної Америки. Серед них – один з кращих університетів Великобританії Exeter Universit, провідний навчальний заклад Канади University of Toronto, бізнес-школа США Hult. 
Гості виставки матимуть змогу поспілкуватись з представниками вузів, почути враження та поради українських студентів, які навчаються за кордоном. Студенти та випускники шкіл дізнаються про можливості зарахування на бакалаврат та магістратуру, стажування за кордоном.
Ті, хто бажає оцінити рівень своїх знань з англійської мови за програмами IELTS/TOEFL, зможуть безкоштовно протестуватись біля стенду Центру іноземних мов компанії STUDY.UA.
Вхід на виставка "Освіта та літні канікули за кордоном" – по запрошенням після попередньої реєстрації http://www.study.ua/invitation/

Захід відбудеться за адресою: Київ, готель Fairmont Grand Hotel, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, метро «Поштова площа».
Докладніше: http://www.study.ua/exhibition/

 

Print PDF

Back to top
novoselcev.jpg
medium.jpg
aqua-dome-02.jpg
chrimatodotisi.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017