Робота для студентів у Польщі

Робота в Польщі для студентівВлітку студентів запрошують на сільськогосподарські роботи у Польщі. Місце роботи – Західно-Поморське воєводство. Тривалість – залежно від виду робіт: з 20.07.16 до 10.10.16 або з 07.06.16 до вересня.

Необхідні документи:
1. Карта Поляка або паспорт з польською робочою або студентською візою.
2. Для студентів, які вже навчаються у Польщі – легітімація студента.
3. Сертифікат резидента.
4. Медичну книжку (український або польський варіант).

Сертифікат Резидента – документ, який береться перед виїздом до Польщі. Його видає податкова інспекція за місцем прописки (згідно Наказу Державної податкової адміністрації України від 12 квітня 2002 року N 173). Сертифікат видають протягом  10 днів БЕЗКОШТОВНО. На основі цього Сертифікату польські роботодавці на знімають податки з заробітної плати громадян України.

Докладніше про види сільськогосподарських робот, умови проїзду, роботи, проживання
- файлах "Вакансії на збір голубіки та сортування ягід", "Важливі документи", "Зразок - Медична довідка", "Наказ про Сертифікат Резидента".

Агентство працевлаштування у ПольщіJoanna Gura
Tel. : +48 798-637-280