Освітні гранти на навчання в Казахстані - 40 пропозицій для школярів та студентів

Навчання в КазахстаніУряд Республіки Казахстан виділив громадянам України на 2016-2017 навчальний рік  за програмами бакалаврату - 30 місць, магістратури – 10 місць. Навчальний заклад кандидати обирають самостійно.

Останній термін подачі документів – 20 травня 2016 року.

Щоб взяти участь в конкурсі на отримання гранту, необхідно подати такі документи:
- анкета встановленого зразка. Анкета аповнюється друкованими літерами з фотографією, яка прикріплюється у правому верхньому кутку анкети - скачати анкету;
- копії документів про освіту із зазначенням предметів і отриманих оцінок (балів); учні шкіл подають довідку про навчання у випускному класі з оцінками за останнє півріччя;
- медична довідка для виїжджаючого на навчання за кордон, видана офіційним органом охорони здоров'я країни проживання кандидата;
- медична довідка про відсутність вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ - інфекція) і захворювання СНІД, видана офіційним органом охорони здоров'я країни проживання кандидата;
- копії сторінок паспорта кандидата.

Заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) подаються в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий – копії).

Заявки приймає Міністерство освіти і науки України:
Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., у темі листа обов'язково вказати “Стипендії на навчання в Казахстані 2016”.