ОГОЛОШЕННЯ! Стажування для студентів 5-6 курсів з перспективою працевлаштування

Стажування з працевлаштуванням компанія JabilКорпорації Jabil запрошує студентів-випускників на презентацію програми стажування.

Презентація програми стажування Jabil відбудеться 26 квітня 2016 р. (вівторок) о 14.30 в ауд. 222 ГУК (конференц-зала ВНТУ)

Запрошуються студенти 5-6 курсів факультету радіотехніки, зв'язку та приладобудування.

Інформація також буде цікава і корисна студентам інших факультетів, оскільки компанія Jabil має розгалужену мережу філій та підприємств, які потребують нових фахових співробітників.

Корпорація Jabil - компанія, яка надає послуги з контрактного виробцнитва електроніки. В компанії працює 180 тис. осіб на 102 заводах в 287 країнах світу. Головний офіс українського представництва розташований за адресою: Україна, Закарпатська область, Ужгородський район, с. Розівка, вул. Концівська, 40.

Компанія підготувала програму відбору та підготовки кадрів, щоб на її підприємствах працювали виключно висококваліфіковані робітники. Бажаючі запрошуються на спеціальну програму стажування для здобуття необхідних знання та рівня кваліфікації для роботи на одному з підприємств компанії.

Програма стажування в компанії Jabil:

Програма стажування Jabil

Докладніше компанію: сайт компанії.