Матеріали для 3 курсу до теми "Уміння брати на себе відповідальність" - текст

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Мета теми для 3 курсу "Уміння брати на себе відповідальність": ЗНАТИ визначення та склад компетенції, які особливості поведінки відповідальної людини,  ВМІТИ оцінити різні рівні відповідальності та зрілості, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ, які допоможуть розвинути компетенцію.

Скачати документ у форматі doc (розмір 67 кБ)

Пропонуємо в психологічному тесті визначити свою відповідальність: http://goo.gl/GKepqY

Увага! Результат тесту занотуйте, будь ласка,  на папері чи у файл. Ваші записи стануть у нагоді при заповненні підсумкової практичної анкети.

Бажаючі можуть розвинути свої soft skills ("м'які" навички) на тренінгах, які пропонує кафедра ІНВ - інформація та реєстрація за посиланням.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: