EnglishRussianUkrainian

ОГОЛОШЕННЯ про відпрацювання 40 год. в другій половині дня

Для студентів 2 та 3 курсів передбачено 40-годинну практичну підготовку, яка винесена в другу половину дня та входить в обов’язкове навчальне навантаження.

З 03 березня по 30 квітня 2014 р. кожен студент прийматиме участь у вирішенні поточних задач університету – орієнтовно, по 4 год. у вільний від занять час. При цьому виконується певний фронт робіт в підрозділах АГЧ, на кафедрах, в директоратах інститутів. Щоб отримати завдання на відпрацювання 40 год., слід звернутись до завідуючих лабораторіями, викладачів, методистів.

Крім того, пропонуємо студентам в якості відпрацювання 40 годин СТВОРИТИ ВІДЕОРОЛИК про будь-яку складову навчального (олімпіади, конференції тощо) чи позанавчального (спортивні змаганні, конкурси тощо) процесу або відео рекламного характеру (інституту, кафедри або групу тощо) у ВНТУ!

Прикладом цього може бути відео про Всеукраїнську студентську олімпіаду з радіотехніки - http://www.youtube.com/watch?v=ik6i8AA5oKk

Якщо Вас зацікавила можливість відпрацювання 40 год. шляхом створення ВІДЕО, просимо надіслати зворотного листа із запитом щодо отримання детальнішої інформації про "Відео за 40 годин". Лист-запит просимо надсилати до 05 березня 2014 р. за адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для студентів 2 курсу та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для студентів 3 курсу.

Друк PDF

pic1.jpg