Стипендії на навчання у Словаччині на 2016 р. для студентів, стажерів, аспірантів, докторантів

Стипендії на навчання у Словаччині 2016Триває реєcтрація на навчання у вищих навчальних закладах Словацької Республіки. Запрошуються українські студенти та докторанти/аспіранти. Останній термін реєстрації - 20 квітня 2016 р.

Словацька Республіка готова прийняти:
- до 5 студентів на часткове навчання у вищих навчальних закладах (терміном до 10 місяців)
- до 5 стажистів та докторантів/аспірантів (для збирання матеріалів та вивчення наукової літератури за темою дослідження).

Українським громадянам забезпечується:
- безкоштовне навчання
- стипендія у розмірі, встановленому для іноземних докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці
- проживання у студентських гуртожитках.

Щоб зареєструватись для навчання у Словацькій республіці, потрібно заповнити аплікаційну форму - див. посилання.
Решта обов'язкових документів, які потрібні для реєстрації у програмі - див. останню сторінку Анкети-заяви.

Анкета-заява також розміщена на сайті Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки:

Аплікаційну форму та інші документи потрібно надіслати до МОН України в електронному та паперовому форматах у 2-ох примірниках:
перший пакет документів - оригінали
другий пакет документів - копії

Документи слід відсканувати, сформувати файл у форматі PDF і надіслати його на ел. адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . В темі листа обов'язково вказати "Стипендії на навчання у Словаччині 2016".

Останній термін реєстрації - до 20 квітня 2016 року.

Стипендії на навчання у Словаччині 2016