Студенти 1 курсу ВНТУ відвідали мотиваційний семінар "Постановка цілі та її досягнення"

Мотиваційний семінар Постановка мети та її досягнення Ана Троян ВНТУ ІнІНВ22 березня 2016 р. відбувся ІІ мотиваційний семінар "Постановка мети та її досягнення", організований кафедрою ІНВ для студентів 1-3 курсів. Ведуча семінару - Анна Троян.

Анна Троян презентувала авторську методику викладення матеріалу. Щоб наочно проілюструвати найсуттєвіші твердження семінару, вона використала кадри з відомих кінофільмів. Завдяки цьому інформація більш яскраво та ефективно впливала на свідомість присутніх студентів, спонукала їх до активної роботи над собою.

Більше про те, що потрібно зробити для постановки мети та її досягнення, можна подивитись у статті "3 кроки для подолання перешкод на шляху до життєвої мети".

Повний Фотозвіт з тренінгу 22.03.16 - посилання на Альбом Фейсбук