Повні навчальні курси Массачусетського технологічного інституту - у вільному доступі

МІТ у вільному доступіЗавдяки проекту OpenCourseWare (OCW) лекції кращих викладачів та науковців Массачусетського технологічного інституту доступні для вільного вивчення.

Навчальні матеріали МІТ викладені сімома мовами: англійською, китайською, іспанською, португальською, турецькою, персидською, корейською. Також запрошуються до співпраці організації, які допоможуть перекласти курси іншими мовами світу.

Навчальні матеріали Массачусетського технологічного інституту (проект МІТ OpenCourseWare) доступні за посиланням.

Мета викладачів та науковців МІТ:
- допомогти педагогам поліпшити свої курси та навчальні програми, щоб зробити їх більш ефективними;
- допомогти студентам знайти додаткові ресурси для отримання освіти та побудови успішної кар'єри;
- допомогти тим, хто займається самоосвітою, збагатити своє житя;
- допомогти вирішенню найактуальніших світових проблем.