Як отримувати повну і вчасну інформацію про події від BEST ?

BESTУ Вінниці з 2010 року працює регіональний осередок, який запрошує усіх охочих долучитись до нових заходів BEST - спілки студентів технічних вузів.

Студенти технічних вузів Європи створили об'єднання BEST, яке допомагає молоді взяти участь в подіях, що розширюють світогляд, дають нові знання та досвід для майбутньої успішної кар'єри висококласного фахівця.

BEST - Рада студентів технічних університетів Європи (Board of Europen Students of Technology), яка має осередки у 97 університетах з 33 європейських країн.

Вінницький локальний осередок BEST Vinnytsia регулярно проводить різноманітні події: інженерні змагання, хакатони, ярмарки кар'єри, тренінги та презентації, культурні обміни. Крім того організація допомагає молоді взяти участь в міжнародних подіях: навчання на сезонних курсах, змагання ЕВЕС, BEST Career Day тощо.

Щоб отримувати повну та вчасну інформацію про події від BEST. можна підписатись на розсилку, заповнивши форму.

Більше інфомарції - на сайті.