Практика з перспективою працевлаштування для студентів та випускників ВНТУ в МКП "Вінницяліфт"

Практика ВінницяВінницьке міське комунальне підприємство "Вінницяліфт" запрошує на практику та роботу студентів та випускників ВНТУ.

МКП "Вінницяміськліфт" запрошує студентів 3-го курсу ВНТУ на практику з перспективою подальшого працевлаштування, а також випускників 2016 н.р.

Практика може відбуватись як в другій половині дня (після завершення навчального процесу), так і повний робочий день (впродовж робітничого триместру, який відбудеться у 3 курсу з 23.05.16 до 24.06.16).

Обов'язкова вимога: 2 група допуску по електробезпеці.

Процедура організації практики:
1) студент успішно проходить співбесіду з представником підприємства - контактну особу див. нижче;
2) ВНТУ та МКП "Вінницяліфт" укладає угоду про практику (бланки документів див. за посиланням).

Претендентам звертатись для співбесіди до Ганни Петрівни Соловйової, навчальника відділу кадрів МКП "Вінницяліфт", тел. + 38 0432 66 65 44, +38 0432 66 65 49.

Адреса МКП "Вінницяліфт":м. Вінниця, вул. Чорновола, 14.

Більше про підприємство: за посиланням.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: