Нова можливість для студентів, аспірантів - конкурс стипендій від уряду Франції на 2016 навчальний рік

Конкурс стипендії уряду Франції на навчання 2016 рікУряд Франції оголошує конкурс на навчання в магістратурі та аспірантурі на 2016 рік. Останній термін подання документів - 15 березня 2016 року.

Стипендії надаються для навчання
- у магістратурі (Master 2) за будь-якою дисципліною, тривалість 9 місяців (615 євро)
- в аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією (три наукові стажування по 4 місяців впродовж 3 років, 767 євро)
- за магістерською програмою COPERNIC (12 місяців, 767 євро) для фахівців економічної та інженерної галузей. Більше про програму COPERNIC - за посиланням www.cdi.fr/copernic

Умови до кандидатів:

- громадянство України
- вік до 30 років
- постійне проживання в Україні
- є диплом про вищу освіту українського навчального закладу (Бакалавр / Спеціаліст / Магістр)

Критерії надання стипендії:
- високий рівень академічної підготовки кандидата;
- якісний та аргументований навчальний проект з обґрунтуванням професійної орієнтації;
- володіння французькою та/або англійською мовами залежно від навчального проекту;
- розробка індивідуального студентського проекту в рамках вже існуючого або новоствореного французько-українського проекту співпраці в освітній та/або науковій сфері.

Подача документів на стипендіальний конкурс триває до 15 березня 2016 року

Докладніше про конкур та процедуру подання документів - за посиланням http://institutfrancais-ukraine.com/ua/etudier/bourses/BGF

Контакти:
Французький культурний центр: вул. Гончара 84, 01054, Київ, тел.: +38 044 486 11 54 / 482 23 71